رجوع کنید به فورد رنجر رپتور رکورد عجیب گینس را ثبت کرد


از آنجایی که راننده بدلکار بیش از چند جایزه در اختیار دارد، احتمالاً زمان بیشتری از روز را می‌برد تا همه رکوردهای پل سوئیفت را فهرست کنیم. در نمایشگاه خودروی بریتانیا در ماه آگوست، او با استفاده از فورد فوکوس ST و موستانگ دارک هورس برای انجام چندین مانور در مدت زمان 57.21 ثانیه، رکورد سریع‌ترین زمان برای انجام پنج شیرین کاری را به نام خود ثبت کرد.

این کافی نبود تا تمام آدرنالین بدنش را از بین ببرد زیرا طولی نکشید که او پشت فرمان یک فورد کاملاً متفاوت برای رکوردی کاملاً متفاوت قرار بگیرد. در اوایل این ماه، هنگام رانندگی با جدیدترین رنجر رپتور، پل به طرز عجیبی مشخص کرد (مثل بسیاری از آنها این روزها) رکورد جهانی گینس با تکمیل تنگ ترین شکافی که یک وانت دو چرخ از آن عبور کرده است.

می‌توانید تصور کنید که انجام آن کار آسانی نبود، نه تنها به دلیل بزرگی کامیون، بلکه به دلیل آب و هوا، زیرا آن روز باد شدیدی می‌وزید. فاصله بین این دو تیرک زرد تنها 34.6 اینچ بود و پل می گوید سطح شیب دار مورد استفاده برای قرار دادن کامیون روی دو چرخ باید برای تحمل وزن سنگین رنجر رپتور تقویت می شد. او بارها و بارها کامیون را رانندگی کرده بود و از قبل با نحوه رفتار آن آشنا بود و به این نکته اشاره کرد که این کامیون “مسیر سیستم تعلیق بسیار زیادی دارد” زیرا یک وسیله نقلیه چهار چرخ متحرک متمرکز خارج از جاده است.

پل 44 ساله از هفت سالگی به اجرای بدلکاری پرداخته و با ماشین چمن زنی خانواده شروع کرده است. او در حال حاضر دارای چهار رکورد جهانی گینس است – دو رکوردی که ذکر کردیم، و همچنین برای تنگ ترین پارک موازی در یک خودروی الکتریکی و برای اکثر دونات ها در اطراف یک موتورسیکلت که در یک دقیقه چرخش را انجام می دهد.منبع