رندرهای انحصاری فولکس‌واگن تیگوان 2024 پیش‌نمایش طراحی مجدد کامل SUV


نسل فعلی فولکس واگن تیگوان از سال 2016 به فروش می رسد و در حال حاضر شروع به نشان دادن سن خود کرده است. در حالی که هنوز در بازار اروپا عملکرد مناسبی دارد، در حال حاضر محصولات جدیدتر و جذاب تری در این بخش وجود دارد. فولکس واگن از کاهش فروش تیگوان راضی نیست و در حال حاضر روی جایگزینی آن کار می کند. ما در چند هفته گذشته چندین بار از تیگوان جدید جاسوسی کردیم و امروز می‌توانیم رندرهای اختصاصی را در پیش‌نمایش طراحی نهایی SUV به اشتراک بگذاریم.

ما هنرمندان خود را موظف کردیم تا بهترین و دقیق‌ترین تصویر دیجیتالی خود را از نسل سوم تیگوان بر اساس عکس‌های جاسوسی مدلی که داریم ترسیم کنند. نتیجه خودروی خانوادگی آبی براق است که می‌توانید در گالری پیوست شده در زیر با تأثیرات طراحی از طیف خودروهای الکتریکی گلف و ID فولکس‌واگن مشاهده کنید. شاسی بلند ولفسبورگ در مقایسه با مدل امروزی تفاوت چشمگیری ندارد، اگرچه تعدادی تغییرات ظاهری مهم در نظر گرفته شده است.

در این رندر، نمای جلوی تیگوان MK3 با یک ماسک نازک‌تر مشخص می‌شود که توسط نوار LED ساحلی به ساحل برجسته شده است، که احتمالاً فقط در سطوح تریم گران‌تر در دسترس خواهد بود. بر اساس عکس های جاسوسی، به نظر می رسد یک توری بزرگ در قسمت پایینی فاسیا وجود دارد که توسط ورودی های هوای عمودی احاطه شده است. یک جفت چراغ جلو، تغییرات را در جلو تکمیل می کند.

در حالی که تیگوان از نظر ظاهری تقریباً مانند یک فیس لیفت برای مدل فعلی به نظر می رسد، به خصوص از نظر شکل و اندازه کلی، خودرو طراحی داخلی کاملاً جدیدی دریافت خواهد کرد. عکس‌های جاسوسی یک داشبورد کاملاً جدید را نشان می‌دهند که یک صفحه نمایش لمسی بزرگ‌تر روی کنسول مرکزی که مانند تبلت از داشبورد بیرون می‌آید، غالب است. به نظر می رسد که فولکس واگن همان کنترل های تهویه مطبوع آزاردهنده گلف فعلی را حفظ خواهد کرد. دریچه های هوای تهویه مطبوع در زیر صفحه نمایش قرار دارند.

تیگوان جدید کاملاً الکتریکی نخواهد بود. با توجه به اینکه خانواده ID اکنون متشکل از چندین خودروی سواری با باتری است، تیگوان همچنان با موتورهای احتراقی و حتی دیزلی برای بازار اروپا عرضه خواهد شد. یک پیشرانه هیبریدی پلاگین نیز در این مرحله قطعی به نظر می رسد.منبع