رندر نسل بعدی تویوتا C-HR از طراحی عجیب و غریب bZ4X استفاده می کند


تویوتا C-HR مدت زیادی است که در بازار عرضه شده است. در حالی که این کراس اوور ساب کامپکت تنها در سال 2018 در ایالات متحده معرفی شد، نسخه تولیدی کانسپت C-HR برای اولین بار در سال 2016 معرفی شد. نیازی به گفتن نیست که زمان آن رسیده است که تویوتا نسل دوم C-HR را معرفی کند.

ما هنوز نمونه اولیه نسل جدید C-HR را در جاده ها ندیده ایم اما می دانیم که خودروساز ژاپنی در حال کار بر روی مدل بعدی است. و از آنجایی که این پلاک به دلیل تناسبات متمایز خود شناخته شده است، انتظاری کمتر از این از خودروساز برای پیگیری آن نداریم.

برای کمک به تصور اینکه تویوتا C-HR بعدی چگونه می‌تواند باشد، هنرمند ما یک نمایش گرافیکی یا پیش‌بینی، اگر ممکن است، بر اساس ظاهر bZ4X فعلی انجام داده است. با توجه به اینکه اولین خودروی برقی تویوتا در بازار انبوه نشان دهنده آینده این خودروساز است و آیگو X جدید نیز زبان طراحی مشابهی دارد، تویوتا می تواند از نظر ظاهری به این سمت برود.

درست مانند bZ4X و Aygo X، نسل بعدی C-HR پیشنهادی نیز با عناصر سیاه و سفید ضخیم عرضه می‌شود که عمدتاً در پانل‌های یک چهارم عقب و قسمت ضخیم جلوپنجره دیده می‌شوند. از سوی دیگر، چراغ‌ها و سقف، مستقیماً از کراس اوور شهری به اندازه نیمی گرفته شده‌اند.

در برخی موارد، رندر نیز شباهتی به لکسوس RZ دارد – اولین شاسی بلند تمام الکتریکی این برند لوکس. قابل ذکر است، RZ همچنین از پلتفرم e-TNGA استفاده می کند که با تویوتا bZ4x و سوبارو سوبارو مشترک است. رندر غیر رسمی C-HR همچنین با نسبت های متمایز مدل خروجی همراه است که باید یک فاکتور تعیین کننده برای پلاک نام باشد.

هنوز تاریخ مشخصی برای ورود C-HR بعدی وجود ندارد، اما انتظار می‌رود که بین اواخر سال 2023 و اوایل سال 2024 وارد بازار شود.منبع