سریع عمل کنید تا صاحب پورشه 911 تارگای 1996 جری ساینفلد شوید


جری ساینفلد یکی از مشهورترین علاقه مندان به پورشه در جهان است و اکنون می توانید یکی از خودروهای مجموعه او را داشته باشید: یک تارگای 911 1996 که او هنگام کار روی آن خریده است. ساینفلد. با این حال زمان زیادی برای دریافت آن باقی نمانده است. را یک تریلر بیاورید حراج امروز – چهارشنبه 10 ژانویه – ساعت 15:28 پایان می یابد. از زمان انتشار این داستان، قیمت 111000 دلار با 19 پیشنهاد است.

اگر لیست BaT را بخوانید، خبری از Seinfeld نیست. با این حال، این کمدین زمانی که مهمان قسمت 10 ژانویه 2024 بود، درباره فروش صحبت کرد. رادیو ماشین اسپایک.

حتی بدون ارتباط افراد مشهور، این 911 همچنان خاص خواهد بود. بدن تارگا با آماری از انجمن علاقه مندان نسبتا کمیاب است Rennlist تولید جهانی 4583 دستگاه برای این نسل را نشان می دهد. به جای پانل سقف قابل جابجایی قبلی، این تکرار دارای یک پانل شیشه ای بزرگ است که زیر شیشه عقب می لغزد. نتیجه مانند داشتن یک سانروف عظیم است.

ساینفلد زمانی که این 911 تارگا را سفارش داد، تعدادی از کادرهای گزینه را علامت زد. او چیزهای ورزشی مانند لوله های اگزوز بیضی شکل فولاد ضد زنگ و “بسته صدای موتور” را مشخص کرد که شامل یک جعبه هوای اصلاح شده است. این خودرو همچنین دارای دیفرانسیل لغزش محدود موجود و چیزی بود که پورشه آن را «دیفرانسیل ترمز خودکار» نامید که نوعی کنترل کشش بود که از ترمزهای ضد قفل برای کاهش سرعت چرخ لغزش استفاده می کرد.

پورشه 911 کاررا تارگا 6 سرعته 1996 متعلق به جری ساینفلد برای فروش
پورشه 911 کاررا تارگا 6 سرعته 1996 متعلق به جری ساینفلد برای فروش

ساینفلد همچنین چندین ارتقاء فنی از جمله کروز کنترل را سفارش داد. ماشین یک استریو کاست بکر و یک سی دی تعویض شش دیسک دریافت کرد که زیر کاپوت پنهان می شود. او همچنین برای آمپلی فایر و بلندگوها ارتقا یافته است. رایانه روی برد اختیاری با استانداردهای مدرن عجیب است، با نمایشگر زیر سرعت سنج دمای بیرون، سرعت سنج دیجیتال، کیلومتر شمار، سرعت متوسط، میانگین mpg و فاصله تا عملکردهای پر کردن بعدی را ارائه می دهد.

به‌روزرسانی‌های کارخانه‌ای در کابین شامل یک جفت صندلی هشت جهته با قابلیت تنظیم برقی، یک دستگیره تعویض دنده آلومینیومی، یک اهرم ترمز دستی آلومینیومی، حلقه‌های کرومی اطراف ابزار، صفحات رکاب فولادی ضد زنگ و روکش چرمی آبی نیمه‌نایت است.

تمامی 911 تارگاهای نسل 993 با یک موتور 3.6 لیتری شش سیلندر تنفس طبیعی با قدرت 282 اسب بخار عرضه شدند. Seinfeld's دارای یک گیربکس شش سرعته دستی است، اما یک گیربکس چهار سرعته اتوماتیک تیپترونیک نیز در آن زمان یک گزینه بود.

پس از پایان این حراج، این داستان را با قیمت فروش پورشه به روز خواهیم کرد. با توجه به منشأ یک خودروی متعلق به سینفلد و لیست چشمگیر آپشن ها، این خودرو می تواند بسیاری از علاقه مندان را برای ارائه پیشنهاد ترغیب کند.منبع

Link. ארכיון ריהוט לבית צ'יק צ'אק שופ. معرفی.