سه فراری تقلبی در سال 2023 له شدند


احتمالاً می‌دانید که فراری مشکل بزرگی با مالکان در اصلاح خودروهایشان دارد، بنابراین می‌توانید ناامیدی آن را وقتی که یک اسب پرانسینگ مصنوعی روی رادار ظاهر می‌شود، تصور کنید. به قول معروف، از موفقیت رنج می برد. فقط در سال گذشته، سه خودروی تقلبی به عنوان بخشی از یک کمپین گسترده تر علیه تقلبی ها سرکوب شدند. داده های تازه منتشر شده از مارانلو میزان تلاش این شرکت برای حذف محصولات غیراصیل را نشان می دهد.

این 360 شکسته شده تنها بخشی از داستان است زیرا شرکت ایتالیایی سال گذشته مقدار زیادی از کالاهای با مارک فراری را نابود کرد. بیش از 100000 لباس و بیش از 91000 عینک به همراه نزدیک به 61000 ساعت مچی شکسته شد. کیف پول ها نیز یک کالای داغ بودند، با کمی بیش از 57000 که باید از بین می رفتند.

اما صبر کنید، چیزهای بیشتری وجود دارد. سایر موارد قابل توجه شامل بیش از 30000 بطری عطر، 17000+ کیف، 17000 جفت کفش و بیش از 13000 کمربند است. اقلام متفرقه از نزدیک به 1100 توپ تا تقریباً 900 مدل مقیاس متفاوت بود. اوه، کمتر از 800 اسکوتر تقلبی نیز خرد شد. به اندازه کافی عجیب، یخچال یکی از جدیدترین محصولاتی بود که نشان فراری را به دروغ نشان می داد.

اگر می‌خواهید به هدف فراری کمک کنید و برای تلاش خود جایزه کمی کسب کنید، پروژه پاداش ضد جعل که سال گذشته راه‌اندازی شد به شما این امکان را می‌دهد که به شرکت کمک کنید تا تقلبی‌ها را ردیابی کند. شما یک «تشکر رسمی» به همراه «گجت مکمل فراری» دریافت خواهید کرد. این کمپین در حال حاضر یک موفقیت بزرگ است زیرا گزارش‌ها روزانه می‌رسند. افرادی که مسئول بررسی جعلی‌های مشکوک هستند ظاهراً “وظیفه اصلی” در دست دارند.

چند سال پیش، فراری برکت خود را برای هفت خودروی کپی ساخته شده برای فیلمی به همین نام درباره زندگی باورنکردنی انزو داد. اگرچه وسایل نقلیه تقلید از مسابقات اتومبیلرانی 1957 به دقت با کمک 20 تعمیرکار متخصص ساخته شدند، حتی آن اتومبیل ها نیز در نهایت پاره شدند. این شرکت از “تخریب روشی بدنه فیبر شیشه ای” نقل قول می کند. سرنوشت غم انگیز این کپی های واقع گرایانه حتی قبل از شروع فیلمبرداری مشخص شد. بلافاصله پس از پایان فیلم، همه ماکت ها از بین رفتند.منبع