سوزوکی سویفت بعدی بر اساس تصاویر جاسوسی چه شکلی خواهد بود

سوزوکی سوئیفت جدید در راه است. نه در ایالات متحده که در آن شرکت ژاپنی فقط موتورهای بیرونی و موتورسیکلت می فروشد. اما برای سایر نقاط جهان، YED Swift به خوبی در راه است. و بر اساس اولین دسته از عکس های گرفته شده توسط جاسوسان ما، سوزوکی در حال آزمایش هاچ بک پنج در است. با در نظر گرفتن این موضوع، ما می‌توانیم نسل بعدی مدل را زودتر ببینیم.

اولین عکس های جاسوسی سوزوکی سوئیفت 2024 رندر جدید سوزوکی سوئیفت توسط Motor1.com
برای اینکه تصوری از ظاهر سوزوکی سویفت بعدی به ما بدهیم، سعی کردیم از طریق این رندر غیررسمی، پنهان‌کاری‌های نمونه اولیه را که آخرین بار کشف کردیم، کشف کنیم.

گمان می رود سوزوکی سوئیفت نسل بعدی از نسخه اصلاح شده پلتفرم Heartect استفاده کند. تغییرات به منظور مطابقت با استانداردهای ایمنی مدرن تر اعمال می شود. گزینه‌های پیشرانه هنوز یک معما هستند، اگرچه اگر سوزوکی سوئیفت را با سیستم هیبریدی ملایم 1.4 لیتری توربوشارژ عرضه کند، تعجب نخواهیم کرد. با توجه به همکاری سوزوکی با تویوتا از نظر فناوری، یک مدل هیبریدی کامل نیز ممکن است رخ دهد.

وقتی صحبت از فاسیا شد، سوئیفت آینده ممکن است چهره بزرگ‌تری نسبت به مدل قبلی داشته باشد، که باید کار کند زیرا مجموعه بزرگ چراغ‌های جلو را جبران می‌کند.

اگر نسخه تولیدی از این مدل تصوری استفاده کند، نسل چهارم سوئیفت بسیار شیک و اسپرت به نظر می رسد. جلوپنجره مشبک با روکش دو رنگ ممکن است شما را به یاد برند دیگری بیاندازد، اما به نوعی با تم زاویه ای فاسیا مطابقت دارد.

خطوط مستقیم در کناره ظاهر زاویه‌دار را از جلو ادامه می‌دهند، در حالی که سقف سیاه‌شده به سوئیفت فعلی و تم دو رنگ آن در برخی کشورها ارائه می‌شود. با این حال، خط سقف شیبدارتری که در نمونه اولیه جاسوسی دیده می شود، در سقف مشکی مشهود نیست.

سوزوکی سوئیفت جدید ممکن است در سال 2023 برای مدل سال 2024 معرفی شود. ما در ماه های آینده دقیقاً از چه زمانی می دانیم و شما قطعاً از اینجا در مورد آن خواهید خواند.منبع