سیتروئن برلینگو 2CV Fourgonnette با ظاهر قدیمی برای وانت مدرن معرفی شد

برلینگو 2CV Fourgonnette مدرن از طراح کازلانی دیوید اوبندورفر تهیه شده است. او یک جلوپنجره جدید با طرح M شکل و شورون های کرومی سیتروئن در مرکز می سازد. هود اصلاح شده به یک نقطه در نوک می رسد و یک الگوی راه راه در بالا دارد. چراغ های جلوی بزرگ و گرد در جلوی گلگیرهای بلند جای می گیرند.

پشت دارای درهایی با یک جفت پنجره بیضی شکل است. چراغ های عقب جدید از لامپ های دایره ای بزرگ و روی هم تشکیل شده اند.

2CV Fourgonnette AU اصلی در سال 1951 عرضه شد و اسپین آف های مختلفی از آن تا سال 1987 در خط تولید باقی ماندند. در آن زمان، سیتروئن حدود 1.25 میلیون از آنها را طبق اعلام شرکت در مورد کیت بدنه جدید برلینو فروخت.

Caselani از اول اکتبر شروع به دریافت سفارش برای Berlingo 2CV Fourgonnette خواهد کرد. تولید در ژانویه 2023 آغاز خواهد شد. سایت این شرکت در حال حاضر قیمت آنها را ذکر نکرده است.

سیتروئن برلینگو 2CV Fourgonnette

پانل های راه راه در کناره ها در بالای بدنه معمولی برلینگو قرار می گیرند. در نسخه اصلی 2CV، این برای افزودن استحکام به بدنه بود. در این مورد، صرفاً زیبایی شناختی است.

Berlingo 2CV Fourgonnette به دو ون دیگر سیتروئن با تم رترو کازلانی می پیوندد. در سال 2020، کیت Type HG Space Tourer و Jumpy را معرفی کرد. یک تبدیل نوع H برای جامپر در سال 2017 وارد شد.منبع