شرکت حقوقی بین المللی گروه وکالتی یزدانی وای ال جی-بیات گروپ

علاوه بر اینها ممکن است که شخص بخواهد به صورت شخصی اقدامات مربوط به مهاجرت را انجام بدهد و صرفا از مشاوره های وکیل مهاجرت استفاده کند . در این صورت ، انجام اقدامات لازم به عهده خود فرد است و صرفا برای دریافت راهنمایی در خصوص روش های مهاجرت یا جلوگیری از ایجاد مشکل در فرایند اخذ پذیرش ، می توان از مشاوره های وکیل مهاجرت استفاده کرد . وکیل مهاجرت به شخصی گفته می شود که با عقد قرارداد با اشخاص ، برخی از امور و یا تمامی اقداماتی که برای مهاجرت کردن به سایر کشورها لازم است را به وکالت از آنها انجام دهد . وظایف وکیل مهاجرتی پس از انتخاب ، آن است که کلیه اقدامات لازم طبق قرارداد را انجام دهد و خارج از هزینه های وکیل مهاجرت که در قرارداد تعیین شده مبلغ اضافه تری مطالبه نکند .

وکلای مهاجرتی تیم تراست در تهران در زمره بهترین و باتجربه ترین متخصصان این زمینه قرار دارند که تا کنون بیش از هزار پرونده مهاجرتی را با موفقیت به اتمام رسانده اند. هم اکنون می توانید با مشاوران موسسه مهاجرتی تراست به صورت آنلاین و تلفنی ارتباط برقرار نموده و از خدمات وکلای مجرب آن بهره مند شوید. وکیل مهاجرت، راه های تشخیص ویژگی های یک وکیل مهاجرت مناسب و معیار های آن در این مقاله به صورت اختصاصی مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفت. موسسه ملک پور با در نظر گرفتن بهترین و معتبر ترین گروه مهاجرتی، می تواند بهترین گزینه برای تمامی امور مهاجرتی شما باشد. داشتن یک وکیل مهاجرتی معتبر از مهمترین عواملی ست که یک موسسه باید در نظر بگیرد تا بتواند به درستی پرونده های موکلین خود را به دست ایشان بسپارد.

پاسخ به سوالات متداول در رابطه با وکیل مهاجرت

که شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا است، وجود نداشته باشد، او مشاور یا وکیل مورد تایید کانادا نیست. و عدم آگاهی شما نسبت به دانش لازم فرد مشاور یا وکیلِ ایشان در مواجهه با برنامه مهاجرتی شما، پیمودن این مسیر را مشکل خواهد کرد. و همچنین در کنار همکارانم در کاریابی مهیار با مجوز رسمی از وزارت کار ایران برای تحقق برنامه های کاریابی بین المللی موکلین پارسی زبان می کوشیم. در مورد هزینه وکیـل مهاجرت کشورهای دیگر ، باید نوع روش مهاجرت کامل روشن شود تا هزینه های مربوط به آنها مشخص شود. و پس از ورود به این کشور خواهند داشت، بررسی تمامی هزینه ها و برآورد کلی آن، از ریسک ها و مشکلات آتی متقاضیان جلوگیری نموده و دید افراد را برای ورود به این کشور باز می کند.

اگر هنوز نمی‌دانید با کدام روش و به کجا مهاجرت کنید، راهنمایی‌تان می‌کنیم. اعتقاد به اصل مشتری مداری، ارائه خدمات متنوع، کیفیت بالای کار و قیمت بسیار مناسب، سرعت عمل در پاسخگویی و انجام به موقع و دقیق تعهدات از دلایلی هستند که شما را نسبت به ما مطمئن تر می کنند. مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد. بله درصورتی که کارت آمایش داشته باشید در خدمتتون هستیم و راهنماییتون میکنیم . رشته و تخصص شما و همسرتون برای کشور آلمان مورد نیاز هست و در حال حاضر هم اعزام نیرو در این زمینه داریم .

  • در صورتی که قصد شما مهاجرت تحصیلی باشد، بهتر است فهرست کاملی از فعالیت های علمی و تحقیقاتی شما آماده شود که کمک زیادی به پذیرش تحصیلی خواهد کرد.
  • یک فرد مجرد برای مهاجرت به کانادا باید چیزی در حدود 12،960 دلار هزینه کند.
  • این فرآیند با عنوان ویزای شغلی یکی از محبوب ترین روش های مهاجرتی است که شما می توانید از آن استفاده کنید.
  • بلکه مانع از بروز مشکلات متعدد در پرونده مهاجرتی خود شده و در نتیجه به موفقیت رسیدن پرونده مهاجرتی خود را افزایش می دهید.

برای نمونه، با مراجعه به لیست وکلای مهاجرت در تورنتو، شما موسساتی را مشاهده خواهید کرد که مشاوره تخصصی مهاجرت تحصیلی از راه دور را نیز فراهم کرده اند. باید اشاره کرد که این گزینه بهترین انتخاب برای افرادی است که زمان برای آن ها حرف اول را می زند و قصد طی شدن سریع پرونده خود را دارند. قبل از هر چیز، انتخاب بهترین گزینه از لیست وکلای مهاجرت در تورنتو اهمیت زیادی دارد و در این بین، تجربه و تعداد پرونده های موفق نشان دهنده مهارت وکیل مورد نظر برای پیش برد پرونده های مهاجرتی است. در صورتی که قصد شما مهاجرت تحصیلی باشد، بهتر است فهرست کاملی از فعالیت های علمی و تحقیقاتی شما آماده شود که کمک زیادی به پذیرش تحصیلی خواهد کرد. در این بین، انتخاب بهترین دانشگاه که پذیرش تحصیلی شما را تضمین کند نیز اهمیت بالایی دارد.

وکیل مهاجرت باید شفافیت را در تمامی مراحل رعایت کند

با توجه به اینکه هر کشوری قوانین داخلی و ظرافت های خاص خود را در خصوص پذیرش اتباع خارجی دارد ، کلیه قوانین مهاجرتی در حوزه دانشگاهی حقوق بین الملل ارائه شده است. یک وکیل مهاجرت خوب به مهارت های ارتباطی کتبی و شفاهی برای توضیح مسائل پیچیده به زبان ساده تر نیاز دارد. وکیل مهاجرت شما باید بتواند با مهارت های ارتباطی قوی خود آنچه را که نیاز دارید به روشی قابل درک به شما توضیح دهد. احتمالاً باید در مورد پرونده خود تصمیم بگیرید و اگر پرونده خود را درک نکنید ، نمی توانید تصمیم درستی بگیرید. اگر وکیل مهاجرت نتواند شما را متقاعد کند، بعید است که بتواند افسران مهاجرت را متقاعد نماید.

عمده این موسسات ، از وکلایی تشکیل شده اند که به امور مربوط به انواع مهاجرت های قانونی اعم از کاری و تحصیلی و سرمایه گذاری آشنایی دارند . یکی از مسائلی که ممکن است شما را از استفاده از خدمات وکیل مهاجرت باز دارد ، هزینه وکیل مهاجرت برای متقاضی است. در نظر داشته باشید که وکیل مهاجرت ، در همه زمینه های مهاجرت تخصص دارد و در برخی موارد آنقدر مراحل مهاجرت برای متقاضی پیچیده و سخت است که هزینه وکیل مهاجرت قابل مقایسه با کاری که انجام می دهد نیست. وکیل مهاجرت بین المللی سعی خواهد کرد مشکلات شما را با نرخی متناسب با شرایط شما حل کند. از آنجایی که خدمات مهاجرتی بسیار متنوع است ، می توانید با مجموعه ما تماس بگیرید و علاوه بر دریافت مشاوره از وکلای مهاجرتی، از هزینه وکیل مهاجرت و مشاوره تخصصی مطلع شوید.

بعضی از پروسه‌ها برای انجام مهاجرت دشوار بوده و ممکن است شما تمامی مراحل را ندانید که باید با کمک یک وکیل خبره مشکلات را حل وکیل مهاجرتی کنید. برای نیم ساعت مشاوره 75 الی 150 دلار باید پرداخت شود که هرچه زمان کمتری احتیاج باشد، هزینه نهایی کمتر خواهد شد. اگر نیاز پرکردن فرم و گرفتن راهنمایی از وکلای مهاجرتی داشته باشید، هزینه این کار بین 250 تا 800 دلار متغیر خواهد بود. وکیلان باید با شرایط بین‌المللی، اخبار و قوانین کشورهای هدف آشنا باشند تا بتوانند به شما راهنمایی‌های لازم را ارائه کنند. تغییر در قوانین بین‌المللی یا کشورها به‌سرعت رخ می‌دهد و به همین دلیل وکلا باید مرتب دانش خود را از شرایط مهاجرتی به‌روز کنند. در بعضی مواقع اداره مهاجرتی استرالیا در یک سری شرایط خاصی درخواست ویزا را رد می کند.

شرکت حقوقی بین المللی گروه وکالتی یزدانی وای ال جی-بیات گروپ