شریک Lexus و Adidas در سفارشی RX 500h با الهام از Black Panther


یک ابرقهرمان باید به سبک سوار شود، بنابراین لکسوس و آدیداس برای ایجاد یک RX 500h F Sport منحصر به فرد با الهام از Black Panther: Wakanda Forever. یک تی شرت با نسخه محدود برای همراهی آن وجود دارد.

مدرسه آدیداس برای آموزش تجربی در طراحی و مرکز تحقیقات طراحی Lexus Calty در RX 500h بی نظیر همکاری کردند. این اثر انشعابی از مجموعه آدیداس واکاندا برای همیشه است که تصور می کند لباس ورزشی برای تیم ملی ورزشی واکاندا چگونه ممکن است به نظر برسد.

موتیف رنگ در این RX از نوارهای بنفش بر روی پس زمینه سیاه تشکیل شده است. پایه کاپوت در شیشه جلو دارای الماس های طلایی است که گردنبند پنجه پلنگ سیاه را تداعی می کند. لهجه‌های طلایی فلزی در قسمت پایینی، دستگیره‌های در و تزئینات اطراف پنجره‌ها ظاهر می‌شوند. در دم، یک نشان “Vibe-Branium” را در الفبای واکاندان نشان می دهد.

مواد داخلی تعمیرات اساسی کامل دریافت می کنند. چاپ طلایی الهام گرفته از واکاندا روی صندلی، پانل درها و لبه فرمان را می پوشاند. پشت سرها از همان مواد چاپ شده کربن 3 بعدی در قسمت میانی کفش های 4DFWD آدیداس استفاده می کردند. کنسول مرکزی از چوب برش لیزری و تزئینات طلایی تشکیل شده است. در صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی، “لکسوس” با الفبای واکاندان ظاهر می شود.

تی شرتی که با ماشین همخوانی دارد فقط برای افراد تاثیرگذار انتخابی در دسترس است. جبهه ضرب المثل «تربیت زن، تربیت یک ملت» در واکندان است. قسمت پشتی دارای نماد ویبرانیوم در جدول تناوبی در ترکیبی از بنفش، سیاه و طلایی است.

لکسوس RX 500h از یک موتور 4 سیلندر 2.4 لیتری هیبریدی با قدرت کل 366 اسب بخار (273 کیلووات) و 406 پوند فوت (551 نیوتن متر) استفاده می کند. این در 5.9 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت (96 کیلومتر در ساعت) می رسد و حداکثر سرعت آن 130 مایل در ساعت (209 کیلومتر در ساعت) است. برای مدل سال 2023، قیمت این مدل با احتساب هزینه مقصد از 62750 دلار شروع می شود.

مدل 2023 همچنین دارای RX 450h+ پلاگین هیبریدی است. این برند بعداً جزئیات بیشتری را در مورد آن اعلام می کند.منبع