شورولت تاهو 2023 نسخه پرفورمنس RST قدرت و آرامش می یابد

شورلت تاهو RST Performance Edition 2023 قسمت جلویی

Performance Edition در مورد هندلینگ از یک تاهو دیگر الهام گرفته است. با قرض گرفتن میله های تثبیت کننده، فنرها و دمپرها از خودروی تعقیب پلیس، Performance Edition در جلو 0.4 اینچ پایین تر و در عقب 0.8 اینچ پایین تر حرکت می کند. آن آویزهای سفت‌تر و مرکز ثقل کمی پایین‌تر ممکن است به حمل و نقل کمک کند، اگرچه تاهو هنوز هم احتمالاً اتوکراس را به‌خوبی تراش نمی‌دهد. حداقل ترمزهای برمبو در جلو و عقب وجود دارند که به لطف کالیپرهای قرمز رنگ، قدرت توقف بهتر، احساس بهبود یافته و ظاهر تهاجمی تر را ارائه می دهند.

این شورولت تاهو RST Performance Edition 2023 است. اگرچه فاقد صدای سوپرشارژر دورانگوی جهنمی و Caddy V است، اما همچنان 433 اسب بخار قدرت و 467 پوند فوت (323 کیلووات و 633 نیوتن متر) از موتور 6.2 لیتری V8 تنفس طبیعی خود دارد. فرز Performance Edition که از موتور موجود در تاهو RST معمولی ارتقا یافته است، یک ورودی و اگزوز با عملکرد بالاتر برای آزاد کردن 13 اسب اضافی از کورل و همچنین 7 پوند فوت بیشتر گشتاور (10 کیلووات و 9 نیوتن متر) دریافت می کند.

شورلت همچنین شامل محتویات بسته لوکس با نسخه پرفورمنس است. این بدان معناست که صندلی‌های ردیف دوم و سوم تاشو برقی، صندلی‌های ردیف دوم گرم شونده، و ستون فرمان برقی و همچنین پیشرفت‌های ایمنی مانند ترمز اضطراری خودکار پیشرفته، کروز کنترل تطبیقی، نظارت بر نقاط کور، و دوربین دید فراگیر .

4 عکس هامنبع

هیچ کس واقعاً انتظار ندارد که یک SUV سه ردیفه سطح عملکرد خودروهای اسپرت را ارائه دهد، اما این مانع از تلاش خودروسازان نمی شود. شاهد دوج دورانگو SRT Hellcat با قدرت 710 اسب بخار (529 کیلووات) و همچنین کادیلاک اسکالید V و 682 اسب بخار (509 کیلووات) V8 آن باشید. اکنون، نوبت شورلت است که وارد بازی SUV عملکردی شود – البته با قدرت قابل توجهی کمتر.

شورلت تاهو RST Performance Edition 2023 عقب

شورولت می‌گوید که غرغر اضافه‌شده به Tahoe RST Performance کمک می‌کند تا در ۵.۸ ثانیه به سرعت ۶۰ مایل در ساعت برسد و ۰.۲ تیک از زمان استاندارد RST کم کند. همینطور یک چهارم مایل که در 14.2 ثانیه می گذرد. فول سایزور اسپورت می‌تواند در صورت داشتن جاده کافی به سرعت 124 مایل در ساعت در مقایسه با 112 در RST معمولی برسد.

پس از کجا می‌رود تاهو RST Performance Edition؟ برای کسانی که کمی کمتر دیوانه هستند (یا نمی توانند به دم نرم شوروی V8 نه بگویند)، این خودرو باید یک حمل کننده خانوادگی اسپرت و شایسته با هشت صندلی باشد. تعلیق پلیسی Performance نیز ممکن است مقداری ذخیره داشته باشد. اما اینکه آیا این خودرو به اندازه کافی تهاجمی برای پیوستن به شاسی‌بلندهای فول سایز فوق‌الذکر در بالای مجموعه عملکردی است، باید دید.