صدای اسب تاریک فورد موستانگ 2024 در هنگام شتاب

با این حال، اعداد دقیقی از زمان نوشتن این مقاله منتشر نشده است. آبی بیضی گفته است که Dark Horse کمی بیشتر از فورد موستانگ GT استاندارد 2024 با تیونینگ تخصصی همراه با ارتقاهای دیگر خواهد بود. گفته می شود این خودروساز 500 اسب بخار (373 کیلووات) قدرت را برای Dark Horse در نظر گرفته است.

پانزده دقیقه – فورد فقط پانزده دقیقه طول کشید تا یک مدل نسخه ویژه را برای نسل هفتم موستانگ S650 معرفی کند. این خودروی پونی با محوریت پیست که به عنوان اسب تیره موستانگ شناخته می شود، چیزی بیش از یک نام و نشان کیک کاس را نوید می دهد.

و در حالی که ما هنوز منتظر هر ویدیوی رسمی از Dark Horse در حال عمل هستیم، YouTuber DtRockstar1 خوشبختانه با موستانگ ویژه در موزه خودرو گیلمور در طول سکونت موستانگ 2022 مواجه شدیم. حتی بهتر از آن، «استانگ» داغتر در حین برخوردها در حال شتاب گرفتن بود – و کاملاً ذهنی به نظر می رسد. خودتان آن را از طریق ویدیوی تعبیه شده در بالا بشنوید.

اسب تاریک فورد موستانگ 2024

جدا از صداهای شتاب، ما همچنین می‌توانیم ببینیم که در زیر کاپوت فورد موستانگ جدید Dark Horse چه چیزی وجود دارد. نسل چهارم 5.0 لیتری Coyote V8، با جعبه ورودی هوای دوگانه و طراحی بدنه دوگانه دریچه گاز، توسط Blue Oval تبلیغ می شود تا بیشترین قدرت تنفس طبیعی را در بین موستانگ GT تولید کند. این حتی با اسب تیره موستانگ بیشتر تقویت شده است.منبع

اکنون، اگر در حال خواندن این مطلب هستید و در آمریکای شمالی نیستید، نگران نباشید زیرا به نظر می رسد فورد نسخه Dark Horse را به صورت جهانی عرضه می کند. این موضوع با ثبت علامت تجاری برای این نام در سراسر جهان توسط خودروساز تایید شده است. تنها چیزی که در حال حاضر باقی مانده است، اعلام رسمی است.