ظرفیت نخستین فروش فوری لاماری ایما هیبرید افزایش یافت

مشتریان از روز سه‌شنبه ۲۲ اسفند ماه تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ ۲۴ اسفند ماه برای انتخاب لاماری ایما هیبرید، در سامانه یکپارچه فروش خودرو وقت خواهند داشت.

به‌نظر می‌رسد تحویل فوری، قیمت قطعی، هیبرید بودن و درنتیجه کم‌مصرف بودن خودرو در کنار آپشن‌های کامل لاماری ایما هیبرید، دلیل این استقبال باشد. از سوی دیگر خوشنامی گروه آرین در ارائه خدمات پس از فروش طی سال‌های گذشته از دیگر دلایلی است که خریداران را نسبت به‌انتخاب محصولات لاماری مطمئن کرده است.

قوای محرکه دوگانه‌ بنزینی و برقی به‌لاماری ایما هیبرید امکان پیمایش مسافتی در حدود دو برابر خودروهای بنزینی مشابه با یک باک پر و باتری شارژشده را می‌دهد. موتور بنزینی در نسخه هیبرید، از نوع ١.۵ لیتر توربوشارژ، مشابه مدل بنزینی با توان خروجی ١۶٨ اسب‌بخار است و موتور الکتریکی آن نیز دارای حداکثر توان ١٧۴ اسب‌بخار است که در سه حالت تمام‌الکتریکی، سری و موازی، نیرو را به‌چرخ‌های جلو منتقل می‌کنند.

گفتنی است این خودرو علاوه‌بر هیبرید بودن، نسخه فول‌آپشن لاماری ایما نیز محسوب می‌شود و به‌امکاناتی از جمله دوربین ٣۶٠ درجه، گرم‌کن و سردکن صندلی‌ها و ماساژور صندلی راننده، صندلی برقی دارای حافظه برای راننده، رادار هشدار برخورد از جلو، رادار نقطه کور، درِ صندوق برقی با سنسور پا و دوربین ثبت وقایع جلو مجهز است.

برای ثبت‌نام محصول لاماری ایما هیبرید در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی به لینک زیر مراجعه کنید:

https://saleauto.ir/car-details/۰۰۰۷۰۰۰۱۰۰۰۱۰۰۰۲/۲۸۸