عملکرد آئودی RS6، اولین عملکرد RS7 با قدرت بیشتر، گشتاور


آئودی متعهد شده است که از سال 2026 فقط خودروهای برقی را معرفی کند، اما هنوز حیاتی در موتور احتراق داخلی قدیمی باقی مانده است. برای ارتقای سطح RS6 Avant و RS7 Sportback، Four Rings یک مشتق پرفورمنس داغ تر را با نسخه ارتقا یافته موتور 4.0 لیتری توئین توربو معرفی می کند. TFSI V8 قدرتمند اکنون 621 اسب بخار (463 کیلووات) و 850 نیوتن متر (625 پوند فوت) گشتاور تولید می کند که به سیستم کواترو تحویل می شود.

بنابراین، مهندسان اینگولشتات در مقایسه با مدل‌های استاندارد، 30 اسب‌بخار و 50 نیوتن متر (35 پوند فوت) قدرت را افزایش داده‌اند. به لطف عضله تازه باز شده، دوتایی پویا از آئودی اکنون می توانند از حالت سکون به سرعت 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) در 3.4 ثانیه یا دو دهم ثانیه سریعتر از قبل بپردازند. RS6 Performance و RS7 Performance پکیج دینامیک RS را به صورت استاندارد دریافت می‌کنند که حداکثر سرعت را به 174 مایل در ساعت (280 کیلومتر در ساعت) افزایش می‌دهد و فرمان چرخ‌های عقب را اضافه می‌کند.

RS6 Avant و RS7 Sportback جدا از داشتن یک موتور بازسازی‌شده، دیفرانسیل مرکزی سبک‌تر و کوچک‌تر را دریافت می‌کنند. وظیفه آن هدایت قدرت موتور در یک نسبت بایاس عقب است زیرا 60 درصد خروجی در شرایط رانندگی عادی به عقب هدایت می شود. بسته به میزان کشش موجود، تا 85 درصد می‌تواند به چرخ‌های عقب یا حداکثر 70 درصد به محور جلو منتقل شود. این سخت افزار جدید هندلینگ را در هنگام پیچیدن تیز می کند و خطر کم فرمانی را در هنگام فشار دادن شدید خودروها کاهش می دهد.

مدل های پرفورمنس به صورت استاندارد با چرخ های آلومینیومی ریخته گری 21 اینچی قابل ارتقا به مجموعه 22 اینچی نصب می شوند. تازگی در اینجا با یک وزن سبک 22 اینچی ساخته شده با استفاده از فرآیند فرز آهنگری با تکنولوژی بالا برای از بین بردن حدود پنج کیلوگرم (11 پوند) وزن در مقایسه با چرخ معمولی 22 اینچی ساخته شده است.

در نتیجه، کاهش وزن 20 کیلوگرم (44 پوند) حاصل می شود. این چرخ‌های جدید با لاستیک‌های Continental Sport Contact 7 285/30 عرضه می‌شوند که در جاده‌های خشک و خیس، چسبندگی بهتری را ارائه می‌کنند و در عین حال مسافت مورد نیاز برای توقف کامل را از 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) به میزان دو متر (6.5 فوت) کاهش می‌دهند. ).

34 کیلوگرم (75 پوند) دیگر را می توان با جایگزین کردن ترمزهای سرامیکی جایگزین مجموعه فولادی استاندارد برداشت. ترمزهای سبک تر با 440 میلی متر جلو و 370 میلی متر در عقب، ترمزهای سبک تر با کالیپرهای قرمز، آبی یا خاکستری بخشی از بسته اختیاری RS Dynamic Package Plus هستند که حداکثر سرعت را نیز به 190 مایل در ساعت (305 کیلومتر در ساعت) می رساند.

RS6 Avant و RS7 Sportback در پوشش پرفورمنس را می توان با انتخاب بین 16 رنگ بیرونی، از جمله آبی جدید آسکاری با روکش مات یا متالیک و نقره ای فقط مات داشت. آئودی برای اینکه خودروها را از مدل های معمولی متمایز کند، برخی از قطعات را به رنگ خاکستری مات رنگ می کند: اسپویلر جلو و دریچه های جانبی جلو، درپوش آینه ها، درج های رکاب کناری، ریل های سقف، تزئینات شیشه های جانبی و دیفیوزر عقب. از طرف دیگر، یک بسته اختیاری مات کربنی/مشکی اپتیکی، تزئینات پنجره جانبی و ریل های سقف را تیره می کند، در حالی که لوگوی کرومی آئودی را می توان به رنگ مشکی نیز رنگ کرد.

در داخل آن که دو مدل RS اکنون دارای لهجه های متضاد آبی و چندین بسته طراحی RS برای انتخاب هستند، تغییر زیادی نکرده است. صندلی ها در روکش چرم سوراخ دار Valcona با دوخت لانه زنبوری پیچیده شده اند، در حالی که کناره کنسول وسط و دستگیره اهرم انتخاب با میکروفیبر دینامیکا پوشانده شده است. این ماده ای است که تقریباً از 45 درصد الیاف PET بازیافت شده استفاده می کند.

برای نمایشگر 12.3 اینچی دیجیتالی راننده، آئودی یک نشانگر تعویض دنده چشمک زن در زمانی که گیربکس هشت سرعته تیپ ترونیک در حالت دستی است تعبیه کرده است. اینها همچنین زمانی که سیستم کنترل پرتاب با نشان دادن لحظه عالی برای شتاب گرفتن از خط فعال می شود، نشان داده می شوند. به عنوان آخرین لمس، پروژکتورهای LED نصب شده در درهای جلو، حروف “RS Performance” را نمایش می دهند.

قیمت بازار ایالات متحده هنوز فاش نشده است، اما انتظار می رود بیش از یک RS6 Avant استاندارد 2023 که از 118900 دلار در دسترس است، بپردازید. RS7 Sportback معمولی 2023 از 120900 دلار شروع می شود.منبع