عکس‌های جاسوسی فراری، روم اصلاح‌شده را که احتمالاً موتور V12 را پنهان می‌کند، ضبط می‌کند

فراری روی هر چیزی که کار می کند، انتظار نداشته باشید که شبیه رم باشد. مدل در حال توسعه احتمالاً در سال 2023 بدنه خود را دریافت خواهد کرد، اگرچه ما انتظار داریم فراری تمام تلاش خود را برای پنهان کردن طراحی زیر پوشش استتار و روکش انجام دهد. یا این می تواند کاملاً چیز دیگری باشد. اگر این جانشین فراری 812 باشد، احتمالا تا سال 2024 وارد بازار نخواهد شد. خودروسازان ممکن است به سمت خودروهای برقی روی بیاورند، اما فراری در تلاش است تا V12 خود را تا زمانی که می تواند حفظ کند، و ما به نسخه نسل بعدی امیدواریم.منبع

فراری همیشه روی چیز جدیدی کار می‌کند و ما اغلب آن را مدت‌ها قبل از معرفی رسمی آن به عنوان یک خودروی آزمایشی استتار می‌بینیم. با این حال، گاهی اوقات خودرو آنقدر در چرخه توسعه خود قرار می گیرد که فراری مجبور است آن را زیر بدنه یک مدل دیگر پنهان کند. این خودروساز این کار را با Purosangue انجام داد و آن را با مازراتی لوانته مخفی کرد و به نظر می رسد در این تصاویر جاسوسی جدید از یک رم تغییر یافته نیز همین کار را می کند.

بدنه پهن‌تر در اطراف چرخ‌ها قابل مشاهده است، که بیشتر از خط مرکزی خودرو بیرون آمده و چرخ‌های بزرگ‌تر را در آغوش می‌گیرد. فراری همچنین طراحی جلویی را تغییر داد و ورودی‌های بزرگ‌تری را در قسمت‌های بیرونی سپر پایینی ایجاد کرد. یک موتور بزرگتر نیاز به افزایش قابلیت خنک کنندگی دارد.

اما چه چیزی نیاز به خنک کننده دارد؟ ما نمی دانیم. در سال 2021، رئیس فنی فراری فاش کرد که این شرکت قبلاً روی یک نسخه قوی‌تر از موتور 6.5 لیتری V12 تنفس طبیعی خود کار می‌کرد که 830 اسب بخار قدرت (618 کیلووات) و 510 پوند فوت (692 نیوتن متر) گشتاور تولید می‌کرد. 812 Competizione. ما هنوز این موتور جدید را ندیده ایم. همچنین این احتمال وجود دارد که این پیشرانه دارای یک سیستم هیبریدی ملایم باشد و بیش از 800 اسب بخار (596 کیلووات) تولید کند.

این کوپه که می‌تواند جایگزینی برای 812 باشد، پوشش استتاری دارد که برخی از جزئیات ظاهری را پنهان می‌کند. با این حال، نمی تواند کاپوت دراز خودرو یا بدنه عریض تر خودرو را بپوشاند. به نظر می‌رسد مقداری فلز اضافی بین چرخ‌های جلو و درها وجود دارد که اگر خودرو بخواهد موتور بزرگ‌تری داشته باشد، یک تغییر ضروری است. فراری رم را با V8 می فروشد.

عکس های جاسوسی فراری موتور جلویی V12