عکس‌های جاسوسی پورشه 911 تبدیل‌پذیر، خوشه گیج دیجیتال جدید را ضبط می‌کند


پورشه در حال به روز رسانی 911 است و این شامل کانورتیبل نیز می شود. عکاسان جاسوسی ما قبلاً از نمای بیرونی خودرو عکس گرفته‌اند، اما دسته‌ای از عکس‌های جاسوسی جدید برای اولین بار نمایی اجمالی از فضای داخلی دراپ تاپ ارائه می‌کنند. عکس‌ها نشان می‌دهند که 911 کانورتیبل با استفاده از خوشه ابزار دیجیتال از کوپه 911 پیروی خواهد کرد.

صفحه نمایش ها بین دو سبک بدنه یکسان به نظر می رسند، اما 911 کانورتیبل بقیه قسمت های داخلی را پشت تجهیزات و پوشش ها پنهان می کند. فضای داخلی کوپه 911 که در اوایل سال جاری مشاهده شد، نمای بیشتری از کابین را نشان داد و کنسول مرکزی، صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی و پانل ابزار را به نمایش گذاشت.

نمای بیرونی 911 کانورتیبل مانند عکس های جاسوسی قبلی به نظر می رسد. فاسیای جلو دارای نوارهای عمودی فعال پنهان در ورودی های پایینی است که با نیازهای خنک کننده خودرو تنظیم می شود. ظاهراً محفظه‌های چراغ تقلبی در قسمت بیرونی سپر، چراغ‌های روشنایی واقعی در روز و چراغ‌های راهنما را پنهان می‌کنند.

پورشه نمای عقب را زیر یک پوشش پنهان می کند و جزئیات طراحی ظریف را پنهان می کند. با این حال، ما انتظار داریم که سپر دارای ظاهری اصلاح شده باشد. پورشه نمی تواند لوله های اگزوز تغییر یافته را که به خط مرکزی خودرو نزدیک تر هستند پنهان کند. انتظار می‌رود این خودرو به‌طور کامل ظاهری تازه دریافت کند.

مشخص نیست که پورشه به طور قابل توجهی خط انتقال نیرو را به روز خواهد کرد یا خیر. این خودروساز می تواند مجموعه پیشرانه فعلی را بدون هیچ تغییر قابل توجهی حمل کند. با این حال، می دانیم که پورشه یک مدل هیبریدی را به خط تولید 911 اضافه خواهد کرد، چیزی که این شرکت در اوایل سال جاری تایید کرد. ما نمی دانیم چه مقدار نیرو تولید می کند، اما پیشرانه به جای کارایی، بر عملکرد تأکید دارد.

شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه 911 می تواند موتور 4.0 لیتری 6 تخت تنفس طبیعی را از کیمن GTS و GT4 دریافت کند. این می تواند جایگزین واحد 3.0 لیتری توئین توربو شود که در حال حاضر این مدل را تامین می کند، زیرا شایعاتی وجود دارد که 911 پایه به استفاده از موتور تنفس طبیعی باز خواهد گشت.

ما نمی دانیم که پورشه چه زمانی قصد دارد کوپه و کانورتیبل اصلاح شده 911 را عرضه کند، اما باید به زودی این اتفاق بیفتد. پورشه در حال حاضر چندین مدل 911 را بازطراحی می‌کند و ما نمی‌توانیم منتظر باشیم تا خط تولید به‌روز شده را ببینیم.منبع