عکس های جاسوسی پورشه 718 باکستر برقی به نظر می رسد Active Aero را آشکار کند

این خودروساز سال گذشته پیش نمایش 718 الکتریکی را با کانسپت Mission R انجام داد. پورشه آن مدل را با یک موتور دوگانه بسته بندی کرد و به آن سیستم چهار چرخ محرک و 1073 اسب بخار (800 کیلووات) قدرت داد. خودتان را هیجان زده نکنید و انتظار چنین قدرتی را در نسخه تولیدی داشته باشید زیرا مشخص نیست که واقعاً چقدر اسب بخار و گشتاور خواهد داشت. با این حال، پورشه احتمالاً 718 را در هر دو پیکربندی دیفرانسیل عقب و چهار چرخ محرک ارائه خواهد کرد که برای اولین بار برای این مدل است. این می تواند برای قابلیت عملکرد آن قابل توجه باشد.

عکس های جاسوسی جدید پورشه 718 باکستر برقی

پورشه ورودی های جانبی معمولی 718 را پوشش داد، که با پیشرانه الکتریکی مورد نیاز نیستند. در عقب، خروجی اگزوز تقلبی در کنار سپر عقب شلوغ بیرون می‌آید و استتار زیادی در اطراف چراغ‌های عقب وجود دارد. مدل جدید 718 بر روی یک پلتفرم اختصاصی سوار خواهد شد در حالی که معماری Premium Platform Electric زیربنای Macan EV است. پورشه باتری را کم و بین محورها در 718 نصب می کند که به مهارت هندلینگ آن کمک می کند.

پورشه در حال حاضر سومین خودروی الکتریکی خود را آماده می کند. دو 718 کیمن و باکستر حدود دو سال تا ورود فاصله دارند، اما عکس‌های جاسوسی جدید آزمایش‌های کانورتیبل را در اسپانیا ثبت کردند.