فراری ناوبری را کنار می‌گذارد زیرا گوشی‌های ما بهتر هستند


خریداران فراری به زودی باید سیستم ناوبری ماهواره ای خود را در مدل های آینده به همراه داشته باشند. خودروساز ایتالیایی بالاخره متوجه شد که تلفن هوشمند شما در جهت یابی بهتر است و قصد دارد این ویژگی را به طور کامل حذف کند، از جمله Purosangue جدید و 12Cilindri.

مطابق با راندن، امانوئل کاراندو، رئیس بازاریابی محصولات فراری، گفت که آینه‌کاری تلفن «پسندترین امکان» و به روزترین امکان است که سیستم اختصاصی را غیرفعال و منسوخ می‌کند. فراری می‌داند که مالکانش از خودروهای خود به عنوان مسافران روزمره استفاده نمی‌کنند، بنابراین فکر می‌کند با آموزش یک سیستم ناوبری خاص در خودرو که احتمالاً به ندرت از آن استفاده می‌کنند، مالیاتی از آنها دریافت نمی‌کند.

به گفته کاراندو، امروزه اکثر مردم در سراسر جهان، نه فقط دارندگان فراری، یک گوشی هوشمند دارند و آنها “مفیدترین چیزهایی هستند که می توانند در هر ماشینی استفاده کنند”. واکنش سریع و پر سر و صدایی به اعلام جنرال موتورز مبنی بر اینکه پشتیبانی از Apple CarPlay و Android Auto را به نفع نرم افزار داخلی خود کنار می گذارد، وجود داشت. به نظر می رسد فراری حداقل در یک زمینه رویکرد مخالفی را در پیش گرفته است.

حدود یک دهه از عرضه Apple CarPlay و Android Auto می گذرد، و هر دوی آنها به عنوان ویژگی های ضروری تقریباً در هر خودروی امروزی جا افتاده اند. پس از سال‌ها تلاش خودروسازان برای ارائه تجربیات کاربری خوب با سیستم‌های اختصاصی‌شان، مشتریان انتظار دارند که این فناوری در وسایل نقلیه‌شان وجود داشته باشد، بنابراین ما شک داریم که این موضوع باعث ایجاد مشکل شود.

فراری فقط به مردم آنچه را که می خواهند می دهد.منبع