فراری 812 سوپرفست از نویتک، اتوبان را با سرعت 205 مایل در ساعت می بلعد


فراری 812 سوپرفست ممکن است در پیست مسابقه تسلط داشته باشد، اما همچنین می تواند به راحتی مایل ها و مایل ها از جاده های عمومی را زیر و رو کند. ویدیوی جدیدی از AutoTopNL نمونه‌ای را که توسط Novitec تنظیم شده است، با یک سیستم اگزوز خشن، به اتوبان آلمان برای دویدن با سرعت بالا هیجان‌انگیز در جاده معروف می‌برد.

فراری 812 سوپرفست دارای یک موتور 6.5 لیتری V12 تنفس طبیعی است. این موتور 789 اسب بخار (588 کیلووات) و 530 پوند فوت (718 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. نیروی این خودرو از طریق یک گیربکس هفت سرعته اتوماتیک دوکلاچه به چرخ های عقب منتقل می شود.

فراری 812 سوپرفست را در نمایشگاه خودروی ژنو 2017 معرفی کرد و جانشین F12berlinetta شد. این خودرو با آیرودینامیک فعال آغاز شد و به حداکثر سرعت 211 مایل در ساعت (340 کیلومتر در ساعت) رسید و در عرض 2.9 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت رسید. فراری همچنین 812 GTS – یک کانورتیبل – و 812 Competizione و Competizione A را چند سال بعد عرضه خواهد کرد.

نویتک سریعاً به‌روزرسانی‌هایی را برای این ابرخودرو ارائه کرد. متخصص بازار پس از فروش، ارتقاهای بصری متعددی را برای فراری منتشر کرد که شامل چرخ‌های جدید می‌شد. یک بسته آیرودینامیک یک اسپویلر جلو، پانل‌های راکر سفارشی، درپوش آینه‌های جانبی جدید، خروجی هوای کاپوت دوگانه و لبه اسپویلر عقب را اضافه می‌کند. نویتک همچنین یک اگزوز فوق سبک ساخته شده از اینکونل، یک سوپر آلیاژ فرمول 1 ارائه کرد.

هنگامی که موتور فراری در اتوبان آلمان باز می شود، سیستم اگزوز به نظر تماشاچی می رسد. این سوپراسپرت سریع است و بارها و بارها به سرعت به سرعت های سه رقمی می رسد. 812 Superfast به نام خود عمل می کند، در جاده عمومی به سرعت 205 مایل در ساعت (330 کیلومتر در ساعت) می رسد، در حالی که از ترافیک عبور می کند در لاین سمت چپ حرکت می کند.

فراری هم‌اکنون در حال آماده‌سازی جانشین 812 است و عکس‌های جاسوسی آن را در چند ماه گذشته آزمایش کرده‌اند. این شرکت سعی دارد آن را زیر بدنه رم پنهان کند، اما موسیقی متن V12 به راحتی قابل شناسایی است. این خودروساز قصد دارد تا سال 2026 15 مدل جدید عرضه کند و با فاش شدن Purosangue، فراری می تواند به طراحی ابرخودروهای جدید بازگردد.منبع