فروشگاه مرمت Defender مورد علاقه شما اکنون یک Toyota FJ Restomod را ارائه می دهد


ECD Auto Design در حال گسترش خط خودروهای restomod خود با تویوتا FJ است. این برای شرکتی که برای اولین بار شروع به بازسازی لندروور دیفندرهای قدیمی کرد، یک مناسبت طبیعی است. FJ به زودی به خط رو به رشد کلاسیک این شرکت، از جمله لندرور رنج روور، جگوار E-Type و فورد موستانگ خواهد پیوست.

یک موتور 6.2 لیتری V-8 از شورولت که با یک گیربکس شش سرعته اتوماتیک جفت می شود، هر ECD FJ را تامین می کند. سازنده سیستم سوخت را با خطوط بافته شده از جنس استنلس استیل ارتقا می دهد و در عین حال یک سیستم اگزوز از جنس استنلس استیل را اضافه می کند. این متخصص بازار پس از فروش، محورهای سنگین، سیستم تعلیق ارتقا یافته، سیستم های خنک کننده آلومینیومی با عملکرد بالا و ترمزهای دیسکی بهبود یافته را نیز نصب می کند.

تویوتا FJ Restomod توسط ECD Auto Design

طراحی خودکار ECD

در داخل، ECD رنگ داشبورد را با نمای بیرونی تطبیق می دهد، در حالی که رانندگان می توانند فرمان Momo را در دست بگیرند و روی صندلی های چرمی دست دوخته بنشینند. FJ به‌اندازه نمونه اصلی نیست، با عایق حرارت و صدا، تهویه مطبوع، سیستم صوتی با چهار بلندگوی ممتاز، قابلیت بلوتوث، دوربین پشتیبان، حداکثر چهار پورت شارژ USB و سیستم هشدار.

خریداران می توانند رنگ تمام براق را از پالت رنگ OEM انتخاب کنند و از طیف چرخ های 16 اینچی ECD انتخاب کنند. گزینه های چرمی از پیشنهادات استاندارد سازنده، با طرح های خط، نوار یا الماس در دسترس هستند. هدلاینر در رنگ های مشکی، خاکستری یا بژ عرضه می شود.

تویوتا FJ Restomod توسط ECD Auto Design

طراحی خودکار ECD

تویوتا FJ Restomod توسط ECD Auto Design

ECD ساخت اولین FJ های بازسازی شده خود را در اواخر سه ماهه سوم سال 2024 آغاز خواهد کرد و انتظار می رود تحویل آن در سه ماهه اول 2025 آغاز شود. سازنده FJ را در همان خط تولید کلاسیک Defender و Range Rover خود خواهد ساخت.منبع