فورد 1 درصد برای رنگ موستانگ GTD خود مبارزه خواهد کرد


فورد موستانگ GTD با قیمت تقریبی 325000 دلار در حال حاضر بسیار گران است. در حالی که فورد آماده می‌شود تا خودروی قانونی GT3 خود را به بالای تپه در گودوود بفرستد، این شرکت گزینه جدیدی را در اختیار خریداران GTD قرار داده است. در واقع، این یک گزینه است حد گزینه هایی برای سایر خریداران GTD. Thunderdome در شرف شروع است.

GTD در شش رنگ استاندارد ارائه می شود که هر کسی می تواند انتخاب کند. برای کسانی که چیزی خاص می خواهند، فورد پالت رنگ گسترده اختیاری را ارائه می دهد که هزاران رنگ مختلف را باز می کند. یکی از آنها – سایه ای دلپذیر به نام Indulgent Blue – در Goodwood به نمایش گذاشته خواهد شد. اما طرفداران ثروتمند موستانگ که واقعاً خواهان یک خودروی منحصربه‌فرد هستند، می‌توانند با انتخاب این خودرو قدمی فراتر بروند انحصاری Extended Color Lock-out گزینه.

به طور خلاصه، اگر خریدار خواهان تسلط کامل بر یک رنگ خاص باشد، می تواند با پرداخت مقداری اضافی آن را دریافت کند. چقدر اضافی؟ ما نمی دانیم، و صادقانه بگویم، اگر فورد قیمت را منتشر کند، شگفت زده خواهیم شد. ما همچنین تعجب خواهیم کرد اگر در برخی مواقع، حداقل چند نفر از افراد با جیب عمیق در مورد نگرفتن رنگ دقیق مورد نظر خود بدخلق نباشند. پس از همه، ممکن است سایه های خاکستری بی نهایت وجود داشته باشد. اما تنها یک عارف وجود دارد.

Mystic رنگ تغییر رنگی است که در سال 1996 SVT Mustang Cobra استفاده می شود که از همان رنگ هایی استفاده می شود که برای چاپ پول استفاده می شود. تا به امروز نیاز به دخالت واقعی دولت برای بدست آوردن مقداری از آن رنگ است. ما حتی نمی دانیم که آیا فورد می تواند از آن در GTD استفاده کند یا خیر، اما اگر فرصتی برای دیدن افراد ثروتمند وجود داشته باشد که بر سر یک رنگ با هم درگیر می شوند، می تواند همین باشد.

همچنین Mystichrome، رنگ تغییر رنگ مشابهی که روی SVT کبرا 2004 اعمال شده است، وجود دارد. رنگ فوق‌العاده مخفی ندارد بنابراین باید بازی منصفانه باشد. با همه آنچه می دانیم، ممکن است شخصی قبلاً آن را قفل کرده باشد. شاید مشت ها در حال حاضر پرتاب می شوند؟

یک چیز برای مشخص شدن است. هیچ کمبودی برای افرادی که خواهان موستانگ GTD هستند وجود ندارد. فورد بیش از 7500 درخواست از خریداران آمریکایی و کانادایی دریافت کرد که برای یکی از 1400 خودروی تخمین زده شده برای تولید در دو سال آینده رقابت می کردند. همه جور هیاهو برای این ماشین وجود دارد. اکنون فقط باید ببینیم که آیا ارائه می شود یا خیر.منبع