فورد GT تنظیم شده 2006 موسیقی V8 را در سراسر آلمان در اتوبان اجرا می کند

متأسفانه، ویدیوی اجرا با حداکثر سرعت بالا فقط فورد GT را نشان می دهد که به حدود 180 مایل در ساعت (290 کیلومتر در ساعت) می رسد. این مقدار کمی از آنچه که این سوپراسپرت می تواند به دست آورد، کوتاه است، اگرچه عوامل زیادی وجود دارد که می تواند بر این تلاش ناموفق تأثیر بگذارد.

اما این یک فورد GT استوک نیست. طبق این ویدیو، قبلاً از مرحله تنظیم مرحله 1 عبور کرده است که کمی قدرت را به 600 اسب بخار (447 کیلووات) افزایش داده است. با این حال، به نظر نمی رسید که این افزایش در خروجی بر اعداد عملکرد تأثیر بگذارد.

19 عکس ها

با این وجود، فورد GT در اینجا هنوز به ما نشان داد که هنوز هم قادر به رسیدن به سرعت های باورنکردنی است. حتی بهتر از آن، دیدن این خودروهای باارزش که هر چند وقت یک‌بار به محدودیت‌های خود می‌رسند و نه تنها در یک گاراژ نگهداری می‌شوند، خوب است.منبع

فورد GT در شکل استوک خود خودروی کندی نیست. موتور 5.4 لیتری V8 تمام آلومینیومی 550 اسب بخار (410 کیلووات) و 500 پوند فوت (678 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. این توان خروجی برای سرعت 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) در 3.8 ثانیه خوب است. دو برابر که به 12.3 ثانیه نیاز دارد. حداکثر سرعت 205 مایل در ساعت (330 کیلومتر در ساعت) است.

AutoTopNL میزبان این تلاش برای دویدن با سرعت بالا در اتوبان بود. در تکمیل هدف موفق نبود، اما آن V8 پرصدا مطمئناً در طول تلاش چند سر را برگرداند.