فولکس واگن جتا 2025 از 23295 دلار شروع می شود


فولکس واگن جتا مدتی است که به بازار عرضه شده است. این مدل نسل هفتم در سال 2019 در ایالات متحده عرضه شد و در سال 2022 تغییرات ظاهری بسیار جزئی داشت. اکنون فولکس‌واگن سدان پایه خود را برای سال 2025 به‌روزرسانی کامل‌تری ارائه می‌کند که ظاهری جدید و ویژگی‌های بیشتری به ارمغان می‌آورد.

از بیرون شروع می شود. جتا 2025 دارای طراحی جلویی تازه با دو جلوپنجره جدید، چراغ‌های جلوی LED شیک‌تر و گزینه نوار نور با عرض تمام در جلوپنجره بالایی است، اگر مدل اسپرت یا بالاتر را انتخاب کنید. در قسمت عقب جتا نیز یک نوار چراغ عقب جدید با عرض تمام وجود دارد. رینگ های 17 اینچی جدید به صورت استاندارد ارائه می شوند، در حالی که 18 اینچی در تریم های SEL و GLI موجود است.

فولکس واگن جتا 2025

فولکس‌واگن فضای داخلی جتا 2025 را با طراحی جدید داشبورد «سه خطی» و گزینه‌های رنگی تازه مانند آبی دریا و طوفانی طوفانی به روز کرد. یک صفحه نمایش لمسی 8.0 اینچی در حال حاضر به صورت استاندارد در سراسر جهان عرضه می شود و دارای ویژگی هایی مانند رادیو ماهواره ای SiriusXM، و اپل کارپلی بی سیم و اندروید اتو است.

کنترل‌های خازنی لمسی بسیار منفور روی کنسول میانی و فرمان GLI وجود دارد، اما در نهایت مانند سایر مدل‌های به‌روز شده فولکس‌واگن، روشن می‌شوند. و یک خبر خوب در سمت GLI وجود دارد، حداقل: “ما در حال حرکت به سمت یک فرمان معمولی در GLI هستیم.” سخنگوی VW خاطرنشان کرد.

فولکس واگن جتا 2025
فولکس واگن جتا 2025

چیزی که تغییر نمی کند پیشرانه است. جتا پایه هنوز هم از یک موتور 1.5 لیتری چهار سیلندر با 158 اسب بخار قدرت و 184 پوند فوت گشتاور استفاده می کند – اما شما فقط می توانید آن را با یک کلاچ هفت سرعته دوگانه دریافت کنید. فولکس‌واگن در حال کنار گذاشتن گزینه دستی در جتا پایه است.

جتا GLI داغ تر نیز با همان موتور 2.0 لیتری توربوشارژ سال گذشته کار می کند و همان 228 اسب بخار قدرت و 258 پوند فوت گشتاور را تولید می کند. و هنوز هم می‌توانید GLI را با جعبه‌دنده شش سرعته دستی خوب یا هفت سرعته دوکلاچه اختیاری تهیه کنید. همچنین ترمزهای بزرگتر، دیفرانسیل لغزش محدود و سیستم تعلیق تطبیقی ​​را دریافت خواهید کرد.

فولکس واگن جتا GLI 2025

هر جتا – از جمله GLI – به طور استاندارد با فناوری ایمنی فعال IQ.Drive VW ارائه می شود. این شامل هشدار برخورد رو به جلو با ترمز اضطراری خودکار، نظارت فعال نقاط کور، کمک حفظ بین خطوط و کروز کنترل تطبیقی ​​و غیره است.

فولکس‌واگن جتا و جتا GLI 2025 در سه‌ماهه سوم سال 2024 به فروش می‌رسند و جتا پایه با خودکار استاندارد اکنون کمی ارزان‌تر از مدلی است که جایگزین می‌شود. جتا 2025 از 23295 دلار با مقصد شروع می شود. جزئیات بیشتر قیمت در نزدیکی تاریخ فروش Jetta اعلام خواهد شد.منبع