فولکس واگن جتا GLI جدید این ماه وارد بازار می شود


فولکس واگن در حال برنامه ریزی برای احیای خط تولید خود در ایالات متحده با به روز رسانی در سراسر محدوده برای مدل سال 2025 است. همه چیز در هفته های آینده با جتا جدید و برادر اسپرت GLI آن شروع می شود. این دو سدان کامپکت قرار است در اواخر سه ماهه دوم سال 2024 به نمایش درآیند، بنابراین ما نزدیک به پایان ماه شاهد این خودروها خواهیم بود.

در سه ماهه اول سال، فروش جتا با جهش 185 درصدی به 13024 دستگاه رسید و آن را به سومین محصول پرفروش بعد از تیگوان و اطلس تبدیل کرد. انتظار می رود جتا 2025 یک فیس لیفت در اواسط چرخه باشد، بنابراین بعید به نظر می رسد که تغییرات اساسی ایجاد کند. اکثر فولکس‌واگن‌های 2025 دستیار صوتی با ChatGPT دریافت می‌کنند، بنابراین گلف با درب صندوق عقب احتمالاً آن را خواهد داشت.

در مورد آن، هات هاچ های GTI و R فیس لیفت شده نیز برای مدل سال 2025 در دسترس خواهند بود. جزئیاتی در مورد مدل های ایالات متحده فاش نشده است، اما این خودروها اوایل سال آینده در اینجا عرضه خواهند شد. زمانی که آنها در نهایت وارد شوند، هر دو از جعبه دنده شش سرعته دستی کنار خواهند رفت زیرا فولکس‌واگن با گلف‌های اسپرت خود فقط DSG را ارائه می‌کند.

در جاهای دیگر، کراس اوور کوچک Taos برای 2025MY “بازسازی اساسی” را دریافت می کند و نزدیک به پایان سه ماهه سوم رونمایی خواهد شد. تیگوان بزرگتر در حال انتقال به نسل بعدی است و جزئیات آن اواخر امسال فاش خواهد شد. انتظار می رود که این یک معادل آمریکایی از Tayron آینده باشد، احتمالا با طرح سه ردیف. تیگوان دو ردیفه در حال حاضر در اروپا به فروش می رسد.

در مورد Atlas و Atlas Sport، SUV ها برای 2024MY به روز رسانی های قابل توجهی را تجربه کردند، بنابراین تغییرات محدود هستند. در آینده، فولکس‌واگن هم شارژ بی‌سیم استاندارد 15 واتی و هم دستیار نور، به‌علاوه دو رنگ: آبی دریاچه‌ای کوهستانی و سبز آووکادو را ارائه می‌کند. برای اطلس، خاکستری خالص دیگر منحصر به نسخه Peak Edition نیست. تریم SEL Premium R-Line دارای پشتیبانی چهار طرفه کمری، ماساژ دادن صندلی‌های جلو و پشتی‌های سر سوراخ‌دار است.

شناسه. Buzz سرانجام برای مدل 2025MY در سطوح تریم Pro S، Pro S Plus، نسخه 1، دیفرانسیل عقب یا چهار چرخ متحرک (به ترتیب با 282 اسب بخار و 335 اسب بخار) و با شش یا هفت صندلی وارد ایالات متحده شد. رینگ‌های 20 اینچی، سیستم اطلاعاتی-سرگرمی 12.9 اینچی و باتری 91 کیلووات ساعتی به‌علاوه سقف شیشه‌ای پانوراما اختیاری و نمایشگر هدآپ دارد. فولکس‌واگن همچنین برای سیستم صوتی Harman Kardon و دوربین فراگیر هزینه اضافی دریافت می‌کند. جزئیات مربوط به قیمت و محدوده EPA هنوز در دسترس نیست.

ID.4 نیز دستخوش تغییرات جزئی شده است، با سطح تریم S با باتری 62 کیلووات ساعتی که صندلی‌های تهویه‌شده استاندارد در جلو و صفحه نمایش لمسی 12.9 اینچی با لغزنده‌های روشن را دریافت می‌کند. ID.4 S و S Plus دارای یک بسته مشکی اختیاری با لهجه‌های تیره هستند، از جمله چرخ‌های 20 اینچی. ID.4 S Plus همچنین دارای یک آینه کم نور خودکار در سمت راننده است.

اولین فولکس‌واگن‌های 2025MY در ماه سپتامبر در نمایندگی‌ها عرضه خواهند شد. به عنوان یک تجدید، Arteon متوقف شده است و ID.7 کاملاً الکتریکی برای مدت نامحدودی به تعویق افتاده است.منبع