فولکس واگن ماگوتان جدید نشان می‌دهد که سدان‌ها هنوز مرتبط هستند


با توجه به اینکه آخرین پاسات فروخته شده در ایالات متحده به اندازه مدل اروپایی همنام آن پیچیده نبود، آمریکایی ها مجبور بودند به یک محصول ضعیف رضایت دهند. چین همچنین در سال 2018 به عنوان Magotan نسخه بهتری را دریافت کرد و اکنون در حال انتقال به نسل بعدی است. این سدان سایز متوسط ​​در تصاویر منتشر شده توسط وزارت صنعت و فناوری اطلاعات (MIIT) در ابتدا ظاهر شده است.

ماگوتان 2025 اساساً فولکس واگن پاسات سدان جدید است که به جز چین در هیچ جای دیگری فروخته نخواهد شد. در اروپا و سایر مناطق، پاسات اکنون منحصراً یک واگن است. با این حال، اشکودا سوپرب که از نظر مکانیکی مرتبط است، همچنان به عنوان لیفت بک پنج در در کنار مدل سقف بلند موجود است. این تصاویر افشاگرانه نشان می‌دهند که فولکس‌واگن تغییرات اساسی در طراحی خودرو نسبت به واگن جهانی ایجاد کرده است، احتمالاً برای پاسخگویی بهتر به سلایق چینی‌ها.

با این حال، این هنوز هیجان‌انگیزترین طراحی نیست و می‌تواند از پیتزای بیشتری استفاده کند، اما هرکدام از آن‌ها طراحی خاص خود را دارند. در مقایسه با پاسات اروپایی، ماگوتان باکس‌تر به نظر می‌رسد و درب صندوق عقب سنتی آن در مقایسه با درب عقب سوپرب کاربردی‌تر است. به نظر می‌رسد طراحی چراغ‌های عقب با یک نوار نوری گسترده، پس از شناسه الکتریکی فولکس‌واگن است. مدل ها. تمام نسخه های نشان داده شده در اینجا دارای نوک اگزوز در زیر سپر هستند.

به نظر می رسد خودرویی که دارای رنگ مشکی/خاکستری مات است گران ترین خودروی این دسته باشد و ظاهراً روی درهای جلو، زیر آینه های جانبی، خط “Flagship” وجود دارد. بر روی چرخ‌های دو رنگ سوار می‌شود و دارای مجموعه‌ای از لهجه‌های مشکی براق است. کسانی که به دنبال ظاهری جسورتر هستند می توانند Magotan را با رنگ بنفش تهیه کنند.

همراه تصاویر مشخصات مربوط به اندازه و موتور است. این سدان خانوادگی جدید 196.4 اینچ (4990 میلی‌متر) طول، 73 اینچ (1854 میلی‌متر) عرض و 58.5 اینچ (1487 میلی‌متر) ارتفاع دارد و فاصله بین دو محور آن 113 اینچ (2871 میلی‌متر) است. این ترازو به 3712 پوند (1684 کیلوگرم) می رسد و با چرخ هایی با اندازه های متفاوت از 17 تا 19 اینچ عرضه می شود. موتور 2.0 لیتری بنزینی توربوشارژ با قدرت 217 اسب‌بخار انگیزه ایجاد می‌کند.

به خاطر داشته باشید که ماگوتان بزرگترین سدانی نیست که فولکس واگن در چین به فروش می رساند. Phideon مجلل به عنوان جانشین غیرمستقیم Phaeton که مدت‌هاست از کار افتاده است، جایگاه پرچم‌دار سالن این شرکت را در کشور دارد. فولکس واگن طیف متنوعی از سدان‌ها را در چین ارائه می‌کند، از جمله Lamando L، Lavida، Sagitar، CC، Santana، Bora، Passat، Magotan و Phideon.

این تنوع غنی بر ارتباط مداوم سبک بدنه سدان سنتی در سال 2024 در چین تأکید می کند، حتی در حالی که تقاضای جهانی در دهه های اخیر به دلیل افزایش محبوبیت شاسی بلندها کاهش یافته است.منبع

Link. ארכיון ריהוט לבית צ'יק צ'אק שופ.