فولکس واگن پولو آینده نامشخصی دارد زیرا یورو 7 خودروهای کوچک ICE را بسیار گران می کند

خودروسازان به ما هشدار داده اند که مقررات سختگیرانه آلایندگی می تواند نابودی خودروهای کوچک مجهز به موتورهای احتراقی را تسریع کند. استاندارد یورو 7 دارای تاریخ شروع پیشنهادی 1 ژوئیه 2025 است. طبق برآورد کمیسیون اروپا، قیمت درخواستی یک خودروی جدید را 90 یورو به 150 یورو افزایش می دهد. این پیشنهاد تجدید نظر شده کاهش قابل توجهی از هزینه ها را کاهش می دهد زیرا پیشنهاد اولیه افزایش قیمت 304 یورو را برآورد می کرد.

  فیس لیفت فولکس واگن پولو GTI 2021

رئیس این شرکت گفت که علاوه بر افزودن یک سیستم هیبریدی ملایم اتوموبیل در نمایشگاه خودروی لس آنجلس 2022، خودروسازان همچنین باید قوانین ایمنی سخت‌گیرانه‌تری را رعایت کنند که مستلزم نصب فناوری قیمتی است. او ادامه داد که مهندسان به چند هفته زمان نیاز دارند تا دریابند که آیا ارزش سرمایه گذاری روی خودروهای کوچک با موتور ICE را دارد یا خیر.

16 عکس ها

150 یورو یا حتی 304 یورو نمی تواند چنین معامله شکنی باشد، اما مدیرعامل فولکس واگن توماس شافر هشدار می دهد که واقعیت کاملاً متفاوت است. او بر این باور است که چیزی مانند یک هاچ بک ساب کامپکت بین 3000 تا 5000 یورو گران تر خواهد بود که این امر با غیرقابل خرید بودن آن برای مردمی که در این بخش خرید می کنند، عملاً خودرو را از بین می برد.