فولکس واگن Teramont X جدید می تواند پیش نمایش اصلاح شده Atlas Cross Sport را مشاهده کندمنبع

در حالی که اطلس کراس اسپرت ظاهری اسپرت دارد، این کراس اوور از همان 4 سیلندر 2.0 لیتری توربو و 6 سیلندر 3.6 لیتری استفاده می کند که اطلس معمولی را تامین می کند. 2.0 لیتری 235 اسب بخار (175 کیلووات) و 258 پوند فوت (349 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. V6 276 اسب بخار (205 کیلووات) و 266 پوند فوت (360 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. هر دو موتور با یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک جفت می شوند که به چرخ های جلو نیرو می دهد. تمام چرخ متحرک یک گزینه است.

8 عکس ها

طراحی مجدد این کراس اوور بیشتر بر نگرش های اسپرت این مدل تاکید می کند و می تواند پیش نمایشی از یک اطلس کراس اسپرت بازسازی شده در ایالات متحده باشد. اطلس کراس اسپورت فعلی در اواخر سال 2019 برای مدل 2020 در بازار آمریکا عرضه شد، اما فولکس واگن آن را در اوایل سال در چین با نام Teramont X معرفی کرد. با توجه به اینکه ترامونت X بازسازی شده اکنون برای چین معرفی شده است، ممکن است به زودی شاهد یک مدل جدید باشیم. پوشش استراحت اطلس کراس اسپورت برای آمریکای شمالی.

فولکس واگن کراس اوور Teramont X خود را در چین به روز کرده است و استایل جدید می تواند پیش نمایش آینده Atlas Cross Sport را در اینجا در ایالات متحده نشان دهد. Teramont X با طراحی‌های اصلاح‌شده‌ای که فولکس‌واگن با فناوری و ویژگی‌های جدید جفت می‌کند، پیشرفت زیادی در طراحی خود پیدا می‌کند.

فولکس واگن ترامونت X

اطلس کراس اسپورت فعلی تنها چند سال از عمر آن می گذرد، اما مصرف کنندگان همچنان به سمت خودروهای بزرگتر مانند کراس اوورها می روند و فولکس واگن باید رقابتی و شاداب بماند. فولکس واگن نشان نداده است که آیا یک اطلس کراس اسپورت بازطراحی شده ممکن است یا نه، اما ما چشمانمان را باز خواهیم داشت.

این کراس اوور دارای یک جلوپنجره مشکی براق جدید و چراغ‌های جلو در بالای دهانه ورودی پایینی اصلاح‌شده است. جلوپنجره دارای نوار نور محیطی جدیدی است که در سراسر آن قرار دارد و چراغ‌های جلو ماتریسی LED تغییر شکل یافته را به هم متصل می‌کند. لوگوی فولکس واگن هم اکنون می درخشد. فولکس واگن از تریم مشکی براق بر روی پنجره ها، سقف و درها استفاده می کند. این کراس اوور همچنین دارای چرخ‌های مشکی براق و کالیپرهای ترمز قرمز است.