لامبورگینی کانتیچ فوق العاده زیبای راد استوارت


راد استوارت در آن روزها یک ستاره راک پر زرق و برق بود و تمایل او به لامبورگینی تقریباً به اندازه موسیقی او شناخته شده است. این Countach، که در حال حاضر برای خرید در Bring a Trailer آماده شده است، به عنوان محصولی که او در تور استرالیا در سال 1977 خریداری کرد، فهرست شده است. این یک LP400 با داستانی جالب است.

ماشین در عکس‌ها بسیار تمیز و اصلی به نظر می‌رسد، اما همیشه اینطور نبود. با توجه به توضیحات حراج، استوارت ماشین را به لس آنجلس فرستاد و آن را به طور گسترده توسط آلبرت مادیکیان مهندسی اصلاح کرد. اسپویلرهای عقب و جلو به همراه یک کیت پهن بدنه اضافه شدند که ظاهری به روز LP400 S را به خود اختصاص داده است. سقف آن قطع شد تا پنل بالایی به سبک تارگا قابل جابجایی به آن بدهد، زیرا Countach دوباله توجه کافی را به خود جلب نمی کند. با این حال، موتور 3.9 لیتری V-12 دست نخورده باقی ماند.

یک تریلر بیاورید

یک تریلر بیاورید

یک تریلر بیاورید

طبق فهرست، استوارت این خودرو را در سال 2002 فروخت. مالک دوم آن را قبل از فروش آن در سال 2013 به فرمان چپ تبدیل کرد و در آن زمان به حالت اولیه خود بازسازی شد. ممکن است با توجه به سابقه مالکیت خودرو، مایل بوده باشیم که آن را به حال خود رها کنیم، اما در مورد طراحی تمیزتر LP 400 Countach که در مراحل اولیه کار می کرد، چیزی می توان گفت. تنها چیزی که اصل نیست، قرار گرفتن فرمان در سمت چپ خودرو است.

لیست حراج همچنین به کارهای مکانیکی و الکتریکی انجام شده در دهه 2000 اشاره می کند. فضای داخلی در سال 2022 مرمت شد و برخی از موارد تعمیر و نگهداری در ژوئن 2024 انجام شد. یک سفارش کار تعویض مایعات، شمع‌های جرقه‌زن جدید، صفحه‌های پیکاپ سوخت، صدا خفه کن و سایر موارد را نشان می‌دهد که مجموعاً مبلغ ناچیز 29738.13 دلار است. نگهداری از لامبورگینی ارزان نیست.

حراج در روز پنجشنبه 11 جولای به پایان می رسد. قیمت پیشنهادی در حال حاضر 500,000 دلار است. آیا مالکیت سابق استوارت از مرز میلیون دلار عبور خواهد کرد؟ بهترین حدس های خود را در نظرات به ما بگویید.منبع