لندروور دیفندر V8 با سرعت بالا مجموعه‌های اتوبان شعله‌ورمنبع

همه ما می توانیم قبول کنیم که خودروهای SUV این روزها واقعاً عظیم شده اند، به خصوص در مقایسه با مدل های قبلی خود. علاوه بر این، این ماشین‌های غول‌پیکر نیز چنان قدرتمند شده‌اند، به‌طوری که دیدن یک نفر که بیش از 500 اسب می‌سازد، تعجب‌آور نیست.

44 عکس ها

دیفندر V8 قادر است از صفر تا 60 مایل در ساعت (96 کیلومتر در ساعت) را در 4.9 ثانیه طی کند و حداکثر سرعت آن 149 مایل در ساعت (240 کیلومتر در ساعت) است. همانطور که در ویدیوی تعبیه شده در بالای این صفحه مشاهده می شود، این یک تکه کیک برای SUV دو تنی بود. ارقام شتاب نیز با آنچه روی کاغذ است مطابقت داشت.

در حالی که این سرعت بالای عملکرد مهیج Defender V8 را تایید می‌کند، همان‌طور که مایکل ون در ساند، رئیس بخش عملیات خودروهای ویژه JLR به آن اشاره کرده، نسخه‌ی داغ‌تری نیز در راه است. این امر از طریق خرید Bowler توسط Land Rover امکان پذیر خواهد شد.

لندروور دیفندر 110 V8

لندرور دیفندر یکی از آن شاسی‌بلندهای فوق‌الذکر است که هم بزرگ و هم پرقدرت است، با آخرین مشتق V8 آن در سال گذشته با یک مجموعه قوای محرکه نیمه فروتن مورد توجه قرار گرفت. یکی از نمونه‌ها پاهای خود را در بخش‌های نامحدود اتوبان آلمان دراز می‌کند AutoTopNL.