ماشین بنز جی کلاس دنیای بازی | alfaromeoblog

حجم باک خودرو 74 و 66 لیتر می باشد و از استاندارد آلایندگی یورو 5 و 6 بهره می برد. حجم باک خودرو 66 لیتر می باشد و از استاندارد آلایندگی یورو 6 بهره می برد. حجم باک خودرو 41 و 66 لیتر می باشد و از استاندارد آلایندگی یورو 6 بهره می برد.

فروش بنز دولتی

مرسدس بنز کلاس SL یک خودروی اسپرت گرند تیور( یک نوع ماشین اسپرت که برای رانندگی با سرعت بالا و مسافت های طولانی طراحی شده است) است که توسط کمپانی مرسدس بنز از سال 1954 بر روی خط تولید این کمپانی قرار دارد. نام SL ابتدا به خودروهای SL300 اطلاق می شد به دلیل درب های شکاف دار یا بازشونده به سمت بالا به آن Gullwing هم گفته می شد. اصطلاح SL به تغییرات بازاریابی خودرو اشاره دارد، از جمله پیکربندی های متعدد موتور در شش نسل طراحی این خودرو.

http://3dprintingindustry.ir

CLA45 در سال 2016 توسط ستاره ایران به بازار ایران عرضه شد که تمامی نسخه های وارداتی آن مجهز به پکیج تیونر آلمانی MEC Design بودند هرچند نمایندگی ایرانی مرسدس بنز تمایلی به خدمات دهی این خودروها نداشت و سرانجام در بهار 1396 مجوز واردات این خودرو نیز لغو شد. شاید این موضوع چندان جدید به نظر نیاید، اما بنز EQS را می‌توان از جمله ماشین‌های الکتریکی دانست که از هیچ امکانات ایمنی برای حفظ جان سرنشینان کم ندارد. فارغ از تعداد زیاد کیسه‌های هوایی که برای سرنشینان جلو و عقب فراهم شده‌اند، این خودرو الکتریکی از فناوری استفاده می‌کند که در اتوبان‌ها به کمک آن می‌توانید در سرعت‌های زیر 60 کیلومتر بر ساعت، دست خود را از روی فرمان بردارید. آخرین مدل اما به‌عنوان یکی از شاهکارهای خودروهای الکتریکی شناخته می‌شود که EQS AMG نام دارد.

AMG GT

تا سال ۱۹۷۱ حدود سیصد و هفتاد هزار دستگاه از مدل دبلیو۱۱۱ فروخته شد. موتور مرسدس-بنز اس‌اس‌کی شش سیلندر با حجم ۷٫۱ لیتر بود و می‌توانست ۱۹۷ اسب مجله خبری خودرو آلفا رومئو بخار قدرت تولید کند. اس‌اس‌کی به سرعت به ماشینی محبوب در پیست مسابقه تبدیل شد که نه تنها مرسدس بنز بلکه تیم‌های دیگر هم از آن استفاده کردند.

  • در نمای جانبی خط شانه ای از گلگیر جلو آغاز و تا روی درها ادامه دارد.
  • از لحاظ اندازه سایزی مابین کوچکترین خودروی کلاس GLC و بزرگترین خودروی کلاس GLS قرار دارد.
  • در سال ۲۰۰۹ مرسدس بنز برای جایگزینی مدل مرسدس بنز اس‌ال‌آر مک لارن از مدل افسانه‌ای گالوینگ الهام گرفت و با همکاری مرسدس آام‌گ مدل جدیدی به نام مرسدس بنز اس‌ال‌اس ای‌ام‌جی ساخت که شتاب آن ۳٫۸ ثانیه و بیشینه سرعتش ۳۱۷ کیلومتر در ساعت است.
  • مایباخ یکی از شرکت‌های زیرمجموعه بنز بود، که تا سال ۲۰۱۳ سازنده خوردوی سوپر لوکس مایباخ بشمار می‌آمد.

در کنار تولید نسخه های سدان، این خودرو در نسخه های کوپه با کد اتاق C217 و کروک با کد اتاق A217 به بازار آمد. GLA45 در سال 2015 توسط شرکت ستاره خاورمیانه ایرانیان به بازار ایران وارد شد. شما می توانید با تماس به مرکز پیام و یا ثبت درخواست خود از طریق اپلیکیشن خدماتی چون حمل خودرو با یدک کش و کفی، خدمات برق و باتری، تعمیرات سیار و سوخت رسانی را دریافت نمایید.

خودروی مرسدس بنز C43 AMG 4matic Cabriolet اتوماتیک سال 2016