مدیر عامل فراری می گوید خودروی الکتریکی 2025 “یک فراری واقعی” خواهد بود

ویگنا چشم اندازی منحصر به فرد را برای فراری به ارمغان می آورد. او قبلا در STMicroelectronics کار می کرد و گروه آنالوگ، MEMS (سیستم های میکرو الکترومکانیکی) و Sensors را رهبری می کرد. زمانی که فراری اعلام کرد که رهبری شرکت را بر عهده خواهد گرفت، این خودروساز گفت که دانش او از “فناوری” که باعث تغییرات سریع صنعت خودرو می شود، به تقویت شرکت کمک می کند.

بندتو ویگنا، مدیر عامل فراری، این شرکت را از طریق یک انتقال در سراسر صنعت رهبری می کند. برقی شدن به سرعت در حال تبدیل شدن به یک هنجار است و این خودروساز در حال آماده شدن برای عرضه اولین مدل تمام الکتریکی خود در سال 2025 است.

در حالی که جدیدترین رونمایی فراری، Purosangue که یک SUV نیست، یک موتور V12 قدرتمند را در زیر کاپوت خود قرار داده است، این خودروساز آن را برای قرار دادن یک پیشرانه هیبریدی طراحی کرده است. این خودروساز 14 خودروی دیگر تا سال 2026 دارد که شامل یک هایپرکار جدید می شود و این آینده ای روشن اما چالش برانگیز برای دستیابی به آن است.منبع

خودروی برقی که در سال 2025 عرضه می شود، تنها بخشی از تصویر بزرگتر فراری است. این خودروساز می‌خواهد تا سال 2030 40 درصد از مدل‌هایش را خودروهای تمام الکتریکی تشکیل دهند و خودروهای مجهز به ICE تنها 20 درصد را تشکیل دهند. هیبریدی ها بقیه را پر خواهند کرد و فراری به خوبی در مسیر رسیدن به هدف خود است، با 296 GTB برقی و SF90 Stradale که در حال حاضر در خط تولید هستند.

33 عکس ها

در مصاحبه ای گسترده با تخت گاز مجله‌ای که اگر می‌خواهید درباره مردی که قطعات خودرو را زیر تختش نگه می‌دارد بیشتر بدانید ارزش خواندن دارد، ویگنا گفت که اولین خودروی برقی این شرکت «بی‌نظیر، یک فراری واقعی» خواهد بود. اطلاعات بسیار کمی در مورد این وسیله نقلیه وجود دارد، به طوری که خودروساز هنگام بحث در مورد مدل آینده به طور کلی صحبت می کند، همانطور که آنها با خودروهای جدید پیشگامانه رفتار می کنند.