مردم در حال حاضر بیش از MSRP برای کرایسلر 300s پرداخت می کنند


کرایسلر 300 یک خودروی بسیار قدیمی است. نسل کنونی در سال 2011 معرفی شد، اما معماری اصلی این خودرو به مدل اصلی اواسط دهه 2000 بازمی‌گردد – خودرویی که خود بر اساس پلت فرم چند دهه مرسدس بنز ساخته شده است. با این حال، با توجه به گزارش های مصرف کننده، مردم به طور متوسط ​​بیش از MSRP برای کرایسلر 300 بیش از هر وسیله نقلیه دیگری در فروش می پردازند.

گزارش های مصرف کننده داده‌های TrueCar را بررسی کرد تا متوجه شود کدام خودروها در حال حاضر بیشترین فروش را نسبت به قیمت برچسب مربوطه خود دارند. تیم CR دریافت که به طور متوسط، هر کرایسلر 300 به قیمت 12 درصد بیش از MSRP فروخته می شود. یک آمار شگفت‌انگیز با در نظر گرفتن بسیار کمی در مورد خودرو در دهه گذشته تغییر کرده است.

ما گمان می کنیم که این درصد به شدت تحت تأثیر فروش 300C، یک نسخه 485 اسب بخاری V8 با پیشرانه 485 اسب بخاری و نسخه محدود از 300 است که برای بزرگداشت آخرین سال تولید این خودرو ساخته شده است. نشانه‌گذاری‌های فروشندگان همراه با تقاضای بالای علاقه‌مندان احتمالاً در اینجا مقصر هستند. با این حال، نمی‌توانیم تصور کنیم که برای خودرویی به این تاریخ گذشته بیش از قیمت برچسب پرداخت کنیم.

300 تنها خودرویی نیست که هنوز با قیمت بالای برچسب به فروش می رسد. در جایگاه دوم فورد ماوریک، یک پیکاپ کوچک با تقاضای بالا قرار دارد که اولین بار در سال 2021 عرضه شد. به طور عجیبی کیا استینگر، یک خودروی سدان محرک عقب است که تولید آن در اوایل سال جاری به پایان رسید. باز هم، ما مشکوک هستیم که علاقه مندان سعی می کنند قبل از اینکه همه از بین بروند، وارد استینگرهای جدید شوند، از این رو قیمت های متورم شده است.

کیاس و تویوتا با خودروهای کاربردی مانند تلوراید و پریوس جدید که با قیمتی بیش از MSRP به فروش می‌رسند، بقیه فهرست ده‌گانه برتر Consumer Reports را پر می‌کنند. جالب اینجاست که تویوتا سوپرا با فروش متوسط ​​شش درصد نسبت به MSRP خود جایگاه دهم را به خود اختصاص داده است. ما شرط می بندم که اضافه شدن گزینه گیربکس دستی با تقاضای مداوم ارتباط دارد.منبع