مرسدس بنز، لیست انواع خودروهای مرسدس بنز Mercedes Benz خودرو | alfaromeoblog

اس‌ال‌کا به سرعت به ماشینی محبوب در پیست مسابقات تبدیل شد، که نه تنها مرسدس بنز، بلکه تیم‌های دیگر نیز از آن استفاده کردند. طبق اسناد مرسدس بنز، ۳۳ دستگاه از این مدل بین سال‌های ۱۹۲۸ تا ۱۹۳۲ ساخته شد، که بیش از نیمی از آن‌ها برای مسابقات بود. در سال ۲۰۰۴ یکی از آن‌ها به قیمت ۷٫۵ میلیون دلار در یک حراجی فروخته شد. روندی از چند سال پیش شروع شده و دلیل این است که خودروسازهای بزرگ دنیا به دنبال ارائه محصولاتی با موتور‌ الکتریکی هستند.

  • چادر ماشین بنز سواری و چادر ماشین بنز شاسی مقاوم در برابر آب قابل تنفس هستند و دارای دریچه های هوا هستند، بنابراین رطوبت به دام افتاده می تواند به سرعت تبخیر شود.
  • به‌این‌ترتیب اگر در این خودرو بنشینید، پدالی برای باز کردن کاپوت وجود نخواهد داشت و در دفترچه مربوط به آن هم هشدارهای زیادی در این باره باز نکردن درب کاپوت داده شده است.
  • سپس در سال 1900، امیل بلینک با یک قرارداد 550 هزار مارکی درخواست خودرویی پیشرفته را داشت و به خاطر علاقه زیاد وی به دخترش مرسدس( مرسیدس) نام او را برای خودرو خود انتخاب کرد.
  • در ادامه به بررسی امکانات رفاهی و تجهیزات ایمنی پرفروش ترین خودروی این کلاس C200 می پردازیم.

سپس در سال 1900، امیل بلینک با یک قرارداد 550 هزار مارکی درخواست خودرویی پیشرفته را داشت و به خاطر علاقه زیاد وی به دخترش مرسدس( مرسیدس) نام او را برای خودرو خود انتخاب کرد. شرکت بنز به سیستم موتورها و باتری‌های این خودرو آن‌چنان اطمینان دارد که به مالک این خودرو اجازه باز کردن درب کاپوت را نمی‌دهد. فناوری پیشرفته‌ای در این ماشین الکتریکی به‌کاررفته که شما را تا مدت‌ها از تعمیر و مراجعه به نمایندگی بی‌نیاز می‌کند. دلیل دیگری که برای این کار وجود دارد، عدم وجود مکان‌هایی است که برای تعمیر بتوانید به آن مراجعه کنید. به‌این‌ترتیب اگر در این خودرو بنشینید، پدالی برای باز کردن کاپوت وجود نخواهد داشت و در دفترچه مربوط به آن هم هشدارهای زیادی در این باره باز نکردن درب کاپوت داده شده است. با حفظ تمام ارزش‌های طراحی بدنه‌ای که این شرکت دارد، مدل EQS توانسته خود را در غالب یک خودروی الکتریکی نشان دهد.

چادر خودرو بنز E230 ✅

حجم باک خودرو 85 لیتر می باشد و از استاندارد آلایندگی یورو 5 بهره می برد. GLK350 با موتور 3498cc و با توان 306 اسب بخار در دور موتور 6500 دور در دقیقه و گشتاوری معادل 370 نیوتون متر در دور موتور 3500 تا 4500 دور در دقیقه متصل به یک گیربکس 7 دنده اتوماتیک تیپ ترونیک است که می تواند جثه 1845 کیلوگرمی این خودرو را در مدت زمان 7 ثانیه از حالت سکون به صد کیلومتر بر ساعت برساند و در هر صد کیلومتر به صورت ترکیبی 8/7 لیتر سوخت می سوزاند. حجم باک خودرو 8+66 لیتر می باشد و از استاندارد آلایندگی یورو 5 بهره می برد. CLA45 با موتور 2 لیتری با توان 375 اسب بخار در دور موتور 6000 دور در دقیقه و گشتاوری معادل 475 نیوتون متر در دور موتور 2550 تا 5000 دور در دقیقه مجله خبری خودرو آلفا رومئو متصل به یک گیربکس 7 سرعته اتوماتیک دو کلاچه است که می تواند جثه 1540 کیلوگرمی این خودرو را در مدت زمان 4/6 ثانیه از حالت سکون به صد کیلومتر بر ساعت برساند و در هر صد کیلومتر به صورت ترکیبی 7/4 لیتر سوخت می سوزاند. حجم باک خودرو 56 لیتر می باشد و از استاندارد آلایندگی یورو 6 بهره می برد. AMG GT با موتور 4 لیتری با توان 476 اسب بخار در دور موتور 6000 دور در دقیقه و گشتاوری معادل 630 نیوتون متر در دور موتور 1700 الی 5000 دور در دقیقه متصل به یک گیربکس 7 سرعته اتوماتیک دو کلاچه است که می تواند جثه 1650 کیلوگرمی این خودرو را در مدت زمان 4 ثانیه از حالت سکون به صد کیلومتر بر ساعت برساند و در هر صد کیلومتر به صورت ترکیبی 11/5 لیتر سوخت می سوزاند.

بنز کلاس E E250 مدل 2015

این ماشین طراحی عضلانی دارد اما خبری از خطوط تیز و شکسته روی آن نیست. این ماکت که براساس بنز 450 SEL است که دارای کیفیت بسیار بالایی است . شرکت های مختلفی اقدام به تولید ماکت بنز کلاسیک می کنند که محصولات بعضی از این شرکت ها همچون نورو و kk برنده جایزه بهترین تولید ماکت بنز می شوند . در همان سال ها بود که آقای ایلینک صاحب فرزندی دختر شد و نام مرسدس که نامی اسپانیایی و به معنی مرحمت و زیبائی بود را بر روی دختر خود گذاشت.

این خودرو هم توسط پال براک طراحی شد و تولید آن تا سال ۱۹۷۲ ادامه داشت. نیمی از ۲۳ هزار دستگاهی که از این مدل تولید شد، در آمریکا به فروش رفت و کمتر از پنج هزار دستگاه از آن، به کشورهای دیگر صادر شد. قابلیت‌های فنی این خودرو چندان قابل توجه نبود، اما طرح زیبایش آن را به یکی از خودروهای کلاسیک مرسدس بنز، تبدیل کرد.

http://3dprintingindustry.ir