مرسدس AMG CLE 63 کوپه برای اولین بار به میدان رفت

احتمالاً CLE 63 با C63 SE Performance که اخیراً به بازار عرضه شده است، یک پیشرانه مشترک دارد. اگر اینطور باشد، این کوپه دارای یک موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر با کمک الکتریکی توربو و یک موتور محرک الکتریکی جداگانه خواهد بود. در مجموع، این مجموعه 671 اسب بخار (500 کیلووات) و 752 پوند فوت (1020 نیوتن متر) گشتاور را ارائه می دهد.

کوپه کلاس CLE ممکن است قبل از پایان سال رونمایی شود. حتی اگر نه، ما انتظار داریم که فروش در سال 2023 آغاز شود.منبع

نگاهی اجمالی به کابین نشان می دهد که یک دسته ابزار دیجیتالی وجود دارد و صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی پرتره در یک زاویه در پشته مرکزی قرار دارد.

در حالی که کوپه یک پوشش استتاری روی بیشتر بدنه دارد، چندین عنصر ظاهری تا حدی قابل مشاهده است. به عنوان مثال، نمای جلو دارای سه دهانه بزرگ است و یک جلوپنجره گسترده در بالای این قسمت وجود دارد. مرسدس از این طرح تخم مرغی برای پنهان کردن طرح پانامریکانا در خودروهای توسعه خود استفاده می کند. چراغ‌های جلو چراغ‌ها را بالای لامپ‌های اصلی قرار می‌دهند. امضاهای کوچکتری نیز وجود دارد.

مرسدس بنز CLE-Class جایگزین کوپه های C و E کلاس در خط تولید این برند خواهد شد و انواع کانورتیبل نیز وجود خواهد داشت. نسخه AMG 63 در این گالری به نمایش گذاشته شده است. این اولین باری است که می‌بینیم تاپ رده‌بندی آینده به‌عنوان یک تاپ سخت.

مرسدس این سیستم را برای قدرت تنظیم می کند تا کارایی. خمیر 6.1 کیلووات ساعتی تنها حدود 8 مایل (13 کیلومتر) برد رانندگی فقط الکتریکی را فراهم می کند.