مرسدس AMG GT 53 کوپه اسپید قادر به پنهان کردن پیشرانه PHEV نیست

مرسدس استایل ماشین را زیر پوشش استتار پنهان می کند و تقریباً همه چیز را به جز سقف می پوشاند. بسیاری از جزئیات ظاهری ظریف پنهان می ماند و روکش جلویی چهره ورزشی خودرو را مخدوش می کند. با این حال، کوپه دارای یک جلوپنجره عریض است که در بالای یک دهانه جلوپنجره گسترده پایینی قرار گرفته است. سوراخ‌های کاموی جلو نشان می‌دهد که فاسیا ورودی‌های بزرگی در لبه‌های بیرونی سپر دارد.

ما فضای داخلی خودرو را ندیده ایم، اما باید شبیه به SL باشد. با این حال، ما انتظار نداریم که GT صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی کج SL را داشته باشد. این دو خودرو پلتفرم‌ها و برخی قطعات مشترک خواهند داشت، اما ماموریت‌های متفاوتی با مرسدس دارند. GT جدید یک خودروی اسپرت و با قابلیت پیست خواهد بود، در حالی که SL تجربه‌ای راحت‌تر از کروز لوکس را ارائه می‌دهد.

در عقب آنقدر اعوجاج وجود ندارد، چراغ‌های عقب نازک تا حدی توسط استتار پوشانده شده است. پیشرانه هیبریدی پلاگین به راحتی قابل تشخیص است و درب شارژ به وضوح روی سپر عقب قابل مشاهده است. لوله‌های اگزوز گرد این GT را از سایر مدل‌هایی که دیده‌ایم متمایز می‌کند، با نوک‌های مربعی نوع رده بالای AMG GT 63 که در سایر عکس‌های جاسوسی کاملاً قابل مشاهده است.