مسافرانی که پس از تصادف کامیون NSFW در اوکلاهاما با بچه ها صحبت می کنندکامیون‌های نیمه‌کامیونی انواع کالاها را در سراسر کشور حمل می‌کنند و جای تعجب نیست که این دکل‌های بزرگ گاهی اوقات در جاده‌ها خراب می‌شوند. چیزی که گاهی اوقات ابروهای ما را بالا می‌برد، دیدن آنچه که این باربرهای سنگین به بزرگراه می‌ریزند است. مثال عالی از تصادف اخیر در Interstate 40 در اوکلاهاما سیتی است. برای ظرافت هر چه بیشتر، جعبه هایی از ماساژورهای شخصی و روان کننده های صمیمی ریخته شد تا مانع خروجی شود.

قبل از اینکه از خندیدن در این موقعیت احساس ناراحتی کنید، باید بدانید که هیچ آسیبی در این تصادف وجود ندارد. تنها آسیب به نیمه، دو کامیون جعبه‌دار مجاور، و وسایل شخصی که در جاده‌ها ریخته شده است.

ویدیوی بالا بخش مربوط به سقوط از را نشان می دهد خبر 9 در اوکلاهاما سیتی گزارشگر در هلیکوپتر به خاطر نحوه رساندن خبر سقوط به مجری سزاوار اعتبار است. او به حقایق پایبند است. وقتی طرف مقابل می پرسد در جاده چه خبر است، قبل از زوم کردن در بین ایالتی، برای مدت کوتاهی سکوت می کند. آن مرد به بینندگان اجازه می دهد تصمیم خود را بگیرند و می گوید که نمی داند آنجا چه خبر است.

به گزارش KFOR News 4، تلاش های پاکسازی اکنون کامل شده است. با قضاوت بر اساس ویدئو، بیشتر اسباب بازی های بزرگسالان در جعبه های جداگانه خود باقی مانده و برخی از ظروف نگهدارنده آنها همچنان بسته بودند.

از آنجایی که آنها در بطری های پلاستیکی بودند، مقدار زیادی از روان کننده به جاده نشت نمی کرد. این برای بهترین است زیرا شستن آن چیزها با طراحی آسان نیست.

اخیراً ریخته شدن شیشه های حاوی سس آلفردو در ممفیس، تنسی، نشان داد که ریختن آن در ایالت بین ایالتی چقدر می تواند بد باشد. در آن صورت، مقامات تمام خطوط را در یک جهت بسته و چندین مسیر را به سمت دیگر می‌روند. تصور کنید که چقدر بدتر از این بود که از جاده با روغن به جای سس ماکارونی پاک کنید.

از نظر ناخالصی، این نشت در رتبه نسبتاً پایینی قرار دارد. در حالی که دیدن وسایل کمک زناشویی و روان کننده در جاده ها خنده دار است. از طرف دیگر، موردی در آوریل 2019 وجود داشت که در آن یک نیمه آتش گرفت و 15 تن شام تلویزیونی یخ زده در ساکرامنتو، کالیفرنیا ریخته شد که منجر به یک آشفتگی بد شد.منبع