موستانگ شلبی GT350 عجیب و غریب با برآمدگی کاپوت عظیم دارای یک V8 7.3 لیتری

اگر شما یکی از کسانی هستید که حدس می‌زنید که یک میل 7.3 لیتری V8 در آن کاپوت است، درست می‌گویید. این برآمدگی نامناسب در واقع برای ایجاد فاصله به نقطه ورودی رو به بالا به منیفولد ورودی اضافه شده است.

با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که یکی از اعضای برجسته اتحادیه کارگران اتومبیل کانادا اشاره کرد که نسخه 6.8 لیتری آسیاب فشار میل در مشتقات موستانگ و F-150 استفاده خواهد شد. فورد هرگز این بیانیه را تایید نکرده است. اما همانطور که می گویند هرگز نگو هرگز.منبع عکس جاسوسی موستانگ شلبی GT350 تست قاتل هود

شایان ذکر است، موتور حجیم V8 گودزیلا با بسته کنترل گیربکس اتوماتیک 10R140 در حال حاضر از طریق فورد پرفورمنس با قیمت کمتر از 20000 دلار در دسترس است. اگر بخواهیم حدس بزنیم، یکی با بسته کنترل گیربکس دستی نیز در اطراف آن توپخانه خواهد بود.

فورد در سال 2020 پای خود را زمین گذاشته و گفته است که برنامه‌ای برای جابجایی میله‌ای هشت سیلندر به موستانگ وجود نداشته است. به نظر می رسد که هنوز در مورد این افشاگری وجود دارد.

ما قبلاً در مجموعه حدس‌ها شرکت می‌کردیم، اما اکنون زمان آن است که با حسن نیت از ریوان ایوان در یوتیوب با کمک مارک ویلسون از فورد.

در ماه مارس سال جاری، یک قاطر آزمایشی عجیب فورد موستانگ شلبی GT350 با برآمدگی کاپوت بسیار عجیب در حال آزمایش در خیابان ها دیده شد. این چیزی است که هیچ کس قبلاً آن را ندیده است و گمانه زنی های زیادی در مورد اینکه واقعاً چه بوده است وجود داشت.

با این حال، این بدان معنا نیست که یک موستانگ مجهز به گودزیلا در راه است. به گفته ویلسون، این Shelby GT350 به سادگی یک بستر آزمایشی برای بسته کنترل گیربکس دستی آینده برای موتور جعبه‌ای 7.3 لیتری گیربکس V8 است. در سه ماهه چهارم سال جاری برای خرید در دسترس خواهد بود.