مک لارن GT با سرعت بیش از 200 مایل در ساعت در اتوبان وحشتناک به نظر می رسد


تورهای بزرگ قرار است در سفرهای طولانی به سریع ترین شکل ممکن رانده شوند. اما داشتن توانایی رسیدن به سرعت بالا اما جاده ها محدود به چه معناست؟

این مشکلی برای این مک لارن GT نبود که در بخش های نامحدود اتوبان آلمان رانده می شد. AutoTopNL. مهمتر از آن، این فقط یک گرند تور معمولی مک لارن نیست. این نمونه خاص قبلاً دارای تیونینگ مرحله 1 بوده است که خروجی آن را از 620 به 770 اسب بخار (456 به 566 کیلووات) و 465 به 728 پوند فوت (630 به 987 نیوتن متر) افزایش داده است. این اعداد حتی بهتر از ارتقاء مک لارن GT نویتک هستند.

حداکثر سرعت این مک لارن GT نیز از 203 به 217 مایل در ساعت (326 به 350 کیلومتر در ساعت) افزایش یافته است. آیا این سرعت حتی در اتوبان بدون محدودیت هم قابل دستیابی بود؟ بر اساس این آزمایش، کار آسانی نبود.

توجه داشته باشید، این افراد از AutoTopNL حرفه ای هستند، بنابراین هیچ راهی وجود ندارد که این کار را در خانه امتحان کنید.

در ویدیوی اجرا با حداکثر سرعت، می‌توانید ببینید که ارائه قدرت مک لارن GT بدون دردسر بود. به راحتی به سرعت 200 کیلومتر در ساعت روی هر دو دستگاه سرعت سنج و جی پی اس رسید و از آن عبور کرد. با این حال، مشکل در Autobahn نهفته است. از آنجایی که آنها در معرض آزمایش عمومی بودند، سایر وسایل نقلیه وارد عمل شدند که این آزمایش را چالش برانگیزتر کرد.

با این وجود، مک لارن GT توانست به سرعت 335 کیلومتر در ساعت (208 مایل در ساعت) برسد که فراتر از حداکثر سرعت تعیین شده خودروساز بود اما از سقف نسخه تیون شده کمتر بود. با این حال، یکی از چیزهایی که متوجه شدیم کابین آشفته پس از عبور از مرز 300 کیلومتر در ساعت بود.

در حالی که سفر از 100 تا 200 کیلومتر در ساعت نسبتاً کوتاه و بدون درز بود، صعود به 300 و پس از عبور از آن انبوهی از صدای اگزوز و صدای شدید باد بود. ما فقط می‌توانستیم احساس واقعی را در طول آن سرعت‌ها تصور کنیم، اما باز هم، به همین دلیل است که این بچه‌ها این آزمایش‌ها را روی ماشین‌ها انجام می‌دهند.منبع