مک لارن P1 در حین مسابقه درگ در برابر لافراری خراب شد

از طرف دیگر بروکس گفت که روی صفحه ابزار روی ماشین نوشته شده “کلاچ بیش از حد گرم” (احتمالاً). گفت به محض اینکه متوجه هشدار شده گاز را رها کرده است. ما نمی دانیم دقیقاً چه اتفاقی برای P1 در اینجا افتاده است، اما آنچه ما از آن مطمئن هستیم این است که با توجه به پیچیدگی این وسیله نقلیه، تعمیر ارزانی نخواهد بود.

5 سال از مک لارن P1

ما تعدادی مسابقه درگ را در بین ابرخودروها در این وب سایت دیده ایم، اما مک لارن P1 در مقابل فراری لافراری. نهایی در مقابل نهایی، اوج کاری است که هر دو سازنده سوپراسپرت می توانند از نظر مهندسی خودرو و استفاده از سیستم های هیبریدی در خودروهای پرفورمنس انجام دهند.

تماشاگران از بیرون متوجه چیزی غیرعادی شدند، درست زمانی که مک لارن P1 در حال تعویض دنده اول بود. به دنبال آن یک دود رقیق سفید از پشت سوپراسپرت بریتانیایی خارج شد که به ما می گوید که قطعاً مشکلی در قسمت موتور وجود دارد.

23 عکس ها

اگر مسابقه با سه راند ادامه می یافت، به نظر شما کدام یک برنده مسابقه می شد؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.منبع

اما حداقل یک مسابقه بین P1 و LaFerrari انجام شد. در آن دوره، مک لارن 903 اسب بخاری در برابر فراری 950 اسب بخاری پیروز شد و ابرخودروی ایتالیایی را با فاصله قابل توجهی در خط شکست داد. حداقل، یک مسابقه وجود دارد که امتیاز بین دو ابرخودروی هیبریدی را حل کرد.

و همین است مجموعه تریپل اف یک مسابقه درگ بین P1 و LaFerrari، با بروکس از DragTimes به عنوان راننده مهمان این یک روز عادی برای محتوای سوپراسپرت برای هر دو کانال یوتیوب بود… تا اینکه در میانه تیراندازی یکی از ماشین ها خراب شد. در طول مسابقه دوم، مک لارن P1 درست پس از پرتاب متوقف شد.