میتسوبیشی D:5 دلیکا به بازارهای چپ دستی نمی رسد

میتسوبیشی دلیکا D:5 در مقادیر محدود به برخی از کشورها مانند تایلند صادر می شود. این خودرو به عنوان خودروی شرکتی برای شرکت های بین المللی استفاده می شود. در فیلیپین، در حال حاضر در دسترس نیست. با این حال، ما در حال بررسی بازارپسندی بوده ایم. این مدل در سگمنت وانت که یکی از بزرگترین سگمنت هاست.

این سوال پیش می‌آید: آیا احتمال عرضه دلیکا در بازارهای دیگر مانند ایالات متحده وجود دارد؟

مدتی است که میتسوبیشی نسخه فیس لیفت شده D:5 دلیکا را در سال 2018 معرفی کرده است. با استایل جدید خود در قالب زبان طراحی Dynamic Shield میتسوبیشی، خودروی سواری آماده خارج از جاده که همراه با AWC چهار سیستم چرخ متحرک، حتی در بازارهای خارج از ژاپن، علاقه زیادی را در بین علاقه مندان و خریداران به وجود آورده است.

سوزوکی سان اشاره کرد که دلیکا به طور انحصاری با پیکربندی فرمان راست ارائه می شود. اما این شرکت درهای خود را برای ارائه یک حمل‌کننده مردم نمی‌بندد، به‌ویژه در کشورهایی که تقاضا برای آن دارند.

میتسوبیشی D:5 دلیکا 2018

25 عکس ها

میتسوبیشی XFC مفهومی یکی از دو شاسی بلندی است که در آینده نزدیک به بازار عرضه خواهد شد.منبع

اما تا به حال، میتسوبیشی D:5 دلیکا همچنان یک میوه ممنوعه برای بازارهای دیگر مانند ایالات متحده است. مطمئنا، در حال حاضر به بازارهای دیگر مانند تایلند صادر می شود، اما هنوز کاملاً محدود است. در این مرحله نیز به بومی بودن آن تولید در ژاپن کمکی نمی کند.