مینی ون ولوو EM90 دارای صفحه نمایشی است که از سقف تا می شود و کارهای زیادی انجام می دهد


EM90 ممکن است اولین مینی ون ولوو باشد، اما تنها با این هدف که ابزاری کارآمد برای مدرسه باشد ساخته نشده است. با سیستم تعلیق بادی دو محفظه، فناوری حذف صدای جاده، و صندلی‌های سالن مانند، EV بسیار پیچیده‌تر از خواربارفروشی‌های معمولی است. همانطور که با افزایش محبوبیت بیوک GL8 و لکسوس LM نشان داده است، ون های لوکس در چین تبدیل به یک چیز می شوند.

این خودروی شش نفره با کابینی شیک همچنین می تواند به عنوان یک دفتر کار سیار به لطف صفحه نمایش بزرگی که از پشت بام تا می شود، استفاده کند. سرنشینان ردیف دوم بهترین صندلی‌ها را در خانه دارند و روی صندلی‌های صندلی راحتی با میزهای سینی تاشو استراحت می‌کنند. اگر می خواهید در حال حرکت تجارت کنید، این صفحه نمایش 15.6 اینچی از کنفرانس های ویدئویی و همچنین نمایش صفحه نمایش تلفن همراه پشتیبانی می کند.

وقتی کارتان تمام شد، صفحه نمایش می‌تواند به‌عنوان یک مرکز سرگرمی عمل کند و با یک Bowers & Wilkins پیشرفته با کمتر از ۲۱ بلندگو تکمیل شود تا «سالن کنسرت خصوصی شما در حال حرکت» ایجاد شود. این گوشی مانند یک گوشی هوشمند بزرگ است، به این معنا که از انواع برنامه های شخص ثالث پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد محتوا را پخش کنید، خواه ویدیو یا صدا. علاوه بر این، می‌توان از آن برای انتخاب بین حالت‌های «جلسه» و «استراحت» استفاده کرد که بسته به کاری که می‌خواهید انجام دهید، زیر مجموعه‌ای از تنظیمات دارند.

دسترسی به تنظیمات آب و هوا یا مشاهده نقشه ناوبری نیز از طریق صفحه نمایش نصب شده روی سقف انجام می شود. اگر نمی‌خواهید به بالا نگاه کنید، تنظیم دما را می‌توان با استفاده از نمایشگرهای کوچک تعبیه‌شده در کارت‌های درب، جایی که کنترل‌های لمسی برای پنجره‌ها و پرده‌های خورشیدی نیز وجود دارد، انجام داد. هر دو سرنشین ردیف دوم دارای کنترل های تنظیم صندلی هستند که در زیر دسته های کشویی برای دسترسی سریع به جای نیاز به پیمایش در منوهای فرعی پنهان شده اند.

ولوو EM90 اساساً یک لیموزین لوکس در قالب ون است که فضای پای کافی را برای خریداران چینی فراهم می کند. با توجه به مدل خواهر خود، Zeekr 009، که در یک پیکربندی فانتزی دو ردیفه ارائه می شود، اگر یک نسخه شیک چهار سرنشینه نیز دنبال شود، خیلی تعجب نخواهیم کرد.منبع