نسل بعدی فورد ترانزیت پیک وانت شهری با طراحی جدید جلویی

Tourneo Courier جدید می تواند بر روی پلت فرم تغییر یافته Puma سوار شود. این عکس‌ها این ون را با چرخ‌های پنج‌لوله‌ای نشان می‌دهند که در مدل فعلی و نسل قبلی فیستا چهار چرخ بیشتر است. اعتبار این ایده که وانت جدید می‌تواند زیربنای پوما داشته باشد این است که فورد قصد دارد از سال آینده یک خودروی تجاری سبک جدید را در همان کارخانه تولید کراس اوور کوچک آغاز کند. فورد تائید نکرده است که چه خودرویی خواهد بود، اما این ون جدید با این طرح مطابقت دارد.

عکس‌های جاسوسی جدید این ون را به‌اندازه شهر به تصویر می‌کشند که بیشتر قسمت‌های بیرونی آن را با پوشش استتاری محکم پوشانده و بخشی از قسمت جلویی نمایان شده است. هر دو جلوپنجره در کنار قسمت‌هایی از چراغ‌های جلو پوشانده شده‌اند، اما بخش زیادی از سپر نیز قابل مشاهده است، از جمله چراغ‌های مه شکن واقع در لبه‌های بیرونی صورت. بقیه ون طرح جعبه‌ای معمولی این بخش را دارد، اما نهایی نیست و باید قبل از ورود به تولید تغییر کند.

در حالی که برنامه های ون کوچک فورد در ایالات متحده در حال اجراست، اوضاع در اروپا متفاوت است، جایی که این خودروساز به تازگی Tourneo Connect 2022 را راه اندازی کرده است. پیک ترانزیت که با نام Tourneo Courier نیز شناخته می شود، در زیر Transit/Tourneo Connect در ترکیب اروپایی Blue Oval جای می گیرد. این خودرو بر روی همان پلتفرم فیستا سوار می شود و تقریباً یک دهه پیش رونمایی شد و جایگزین نسل بعدی آن در نهایت در حال توسعه است.