نیسان Z 2023 قبل از اینکه نمایندگی را ترک کند خراب شده است

54 عکس ها

نیسان Z جدید مدت زیادی است که از راه رسیده است و ما فقط در مورد 11 سال تولید نسل قبلی آن صحبت نمی کنیم. یک سال از رونمایی Z تولیدی 2023 می گذرد و بالاخره اکنون به نمایندگی ها رسیده است. متأسفانه برای یک مشتری Z، به نظر می رسد که انتظار طولانی شده است.

مطابق با درایو، این اتفاق اخیراً در یک نمایندگی در پورتوریکو رخ داده است. برای بدتر شدن وضعیت بدتر، گزارش آنها حاکی از آن است که خودرو در واقع به صاحب جدیدش تحویل داده شده است در نمایندگی وقتی تصادف اتفاق افتاد بنابراین بله، اگر این خریدار از زمان عرضه نزدیک به تولید Z Proto در سال 2020 منتظر بوده است، این تقریباً به همان اندازه بدی است که می توان دریافت کرد.

جست و خیز درباره ماشین ها مجریان مشترک کریس بروس و کریستوفر اسمیت، یک نیسان Z جدید را به صورت زنده در قسمت اخیر پادکست هفتگی Motor1.com پیکربندی کردند. آن را در زیر بررسی کنید.منبع 2023 نیسان Z

این چیزی است که ما از یک پست اخیر فیس بوک می شنویم که عواقب ناگوار یک Z جدید را نشان می دهد که ظاهراً با یک وانت برخورد کرده است. و داریم حرف میزنیم به درستی جدید، زیرا گزارش شده است که تصادف در یک فروشگاه در دست یکی از کارمندان رخ داده است. یکی از کاربران فیس بوک به نام روبرت ویدئویی را به اشتراک گذاشت نیسان Z جدید گروه FB که عواقب را نشان می دهد.

ما هیچ ایده ای از مشخصات این مدل خاص نداریم و همچنین از وضعیت فعلی بازار خودرو در آن قسمت از جهان اطلاعی نداریم. ما می دانیم که قیمت نیسان Z 2023 در ایالات متحده از 41000 دلار شروع می شود، بنابراین حتی در بهترین سناریو ممکن، این کارمند (اکنون کارمند سابق؟) اشتباه بسیار پرهزینه ای مرتکب شد.

در نظرات، روبرت توضیح می دهد که ماشین فروخته شده و توسط یک فروشنده در نمایندگی آورده شده است. ظاهراً راننده تصمیم گرفت به Z کمی گاز اضافه کند که در شرایط مرطوب بسیار زیاد بود. ماشین با یک کامیون رم برخورد کرد و در حالی که نمی‌دانیم نیسان با چه سرعتی می‌رفت، نمی‌توانست خیلی کند باشد. صدمات زیادی در تمام کناره‌های خودروی اسپرت وارد شده است و ضربه آنقدر سخت بود که کیسه‌های هوای جانبی را خاموش کرد. چرخ جلو نیز کمی دورتر به نظر می‌رسد، اگرچه می‌تواند توهمی ناشی از جابجایی فاسیای جلو، گلگیر شکسته و کاپوت اصلاح‌شده باشد.