هوندا هنوز در مورد فروش پرلود ایالات متحده تصمیم نگرفته استپرلود تازه احیا شده یکی از جالب ترین خودروهایی است که در مدت زمان طولانی از هوندا آمده است. این خودرو که در ماه اکتبر در نمایشگاه خودروی توکیو معرفی شد، یک کوپه دو در با پیشرانه هیبریدی است که برای تولید نهایی تایید شده است. اما هوندا می گوید هنوز تصمیم نگرفته است که آن را به بازار ایالات متحده بیاورد یا خیر.

پرلود در نمایشگاه خودروی لس آنجلس امسال، جایی که یکی از نمایندگان هوندا گفته بود، یک ظاهر غافلگیرکننده داشت موتور 1 طرح بازاریابی این خودرو هنوز نهایی نشده است، به این معنی که مشخص نیست دقیقاً کجا قرار است فروخته یا تولید شود.

یکی از سخنگویان هوندا گفت: «به همین دلیل اینجاست تا علاقه مصرف کنندگان را بسنجد.

این نماینده ادامه داد که در حالی که خریداران سابق هوندا کوپه توانسته‌اند از سیویک هاچ بک استفاده کنند، ممکن است در چند سال آینده تقاضای زیادی برای یک خودروی دو در واقعی وجود داشته باشد. اولین پرلود با سر و صدای زیادی روبرو شد و اینترنت با این امید که هوندا بالاخره یک بار دیگر یک کوپه واقعی و زمین‌آپ را در خط تولید خود داشته باشد به آتش کشیده شد.

پس از رونمایی، بسیاری بر این باور بودند که Prelude جدید یک خودروی کاملاً الکتریکی است، اگرچه بعداً مشخص شد که از یک پیشرانه هیبریدی استفاده می کند. مهندس ارشد هوندا، تومویوکی یاماگامی در مصاحبه ای گفت که پرلود قرار است پیش درآمدی برای همه خودروهای الکتریکی باشد که هوندا قرار است به بازار عرضه کند.

یاماگامی همچنین گفت که هر دو نسخه فرمان چپ و راست Prelude در حال تولید هستند و نگرانی‌هایی را که ممکن است این خودرو فقط متعلق به ژاپن باشد، از بین می‌برد. از طرف دیگر، او همچنین اشاره کرد که Prelude قرار نیست “اسپرت ترین و پر سر و صداترین خودرویی باشد که قرار است در مدارها پرتاب شود”، بلکه یک کوپه اسپرت بیشتر برای استفاده در جاده است.

اگر در ایالات متحده زندگی می‌کنید و هدفتان را در Prelude قرار داده‌اید، پیشنهاد ما این است که از طریق پلتفرم رسانه‌های اجتماعی مورد علاقه خود با هوندا تماس بگیرید و به آن‌ها اطلاع دهید. ما شرط می بندیم که ثبت علاقه شما در نزدیکترین نمایندگی شما نیز ضرری نخواهد داشت.منبع