هیوندای، بوستون داینامیکس، 400 میلیون دلار برای هوشمندتر کردن ربات ها سرمایه گذاری می کنند

به عنوان یک سرمایه گذاری اولیه، هیوندای و بوستون داینامیکس بیش از 400 میلیون دلار سرمایه گذاری اولیه در موسسه جدید انجام می دهند که توسط مارک رایبرت، بنیانگذار بوستون داینامیکز رهبری خواهد شد.

ساختار منحصربه‌فرد مؤسسه – استعدادهای برتر متمرکز بر راه‌حل‌های اساسی با بودجه پایدار و پشتیبانی فنی عالی – به ما کمک می‌کند تا ربات‌هایی بسازیم که استفاده آسان‌تر، پربازده‌تر، قادر به انجام کارهای متنوع‌تر و کار ایمن‌تر باشند. با مردم.”

مارک رایبرت مدیر اجرایی موسسه هوش مصنوعی Boston Dynamics گفت: “مأموریت ما ایجاد نسل‌های آینده ربات‌های پیشرفته و ماشین‌های هوشمندی است که هوشمندتر، چابک‌تر، درک‌تر و ایمن‌تر از هر چیزی است که امروز وجود دارد.”

موسسه هوش مصنوعی Boston Dynamics با مجموعه ای از استعدادهای نخبه در هوش مصنوعی، رباتیک، یادگیری ماشین، نرم افزار و مهندسی، می خواهد نسل های آینده ماشین های هوشمند را توسعه دهد.

گروه خودروسازی هیوندای و بوستون داینامیکس از راه اندازی موسسه هوش مصنوعی بوستون داینامیک خبر دادند. هدف اولین سازمان تحقیقاتی دستیابی به پیشرفت های اساسی در هوش مصنوعی (AI)، روباتیک و ماشین های هوشمند است.

ربات خدمات ایمنی کارخانه هیوندای اکنون در خدمت است

برای یادآوری، هیوندای در سال 2020 شرکت Boston Dynamics را خریداری کرد که منجر به استفاده از سگ های سرویس روبات در کارخانه های هیوندای و کیا شد. سگ سرویس روبات اکنون می تواند کاملا رنگی ببیند و ظاهراً بهتر از قبل می رقصد، اما وظیفه اصلی را به سمت ایمنی کارخانه متمایل می کند.