واگن قدیمی مرسدس 200 مایل در ساعت در Standing Mile می رود


واگن های قدیمی مرسدس مانند آنچه در اینجا می بینید به دلایل متعددی نمادین هستند. آنها ظاهری خوب، قابل اعتماد و کاربردی دارند. اما آنها دقیقاً برای سرعت خط مستقیم شناخته شده نیستند، زیرا اکثر نمونه ها دارای موتورهای دیزلی کم قدرت (اما قوی) از کارخانه هستند. این یکی یک سیلندر اضافی و یک توربوشارژر بزرگ دارد. و می تواند 200 مایل در ساعت را در مایل ایستاده انجام دهد.

مطابق با انبار تعویض موتوراین مرسدس 300TD نسل W123 قدیمی، 3.0 لیتری دیزل خطی پنج خود را با فورد بارا 6 سیلندر 4.0 لیتری توربوشارژ جایگزین کرد. سازندگان پشت این ساخت، Valtonen Motorsport مستقر در فنلاند، موتور جدید را برای حداکثر سرعت به یک جعبه دنده هشت سرعته اتوماتیک متصل کردند.

فروشگاه تیونر ویدئوی کوتاهی را در یوتیوب منتشر کرد که نشان می‌داد ماشین یک داینو کشش چاق دراز می‌کشد و شعله‌های آتش از اگزوز خارج می‌شوند. اسب بخار ناشناخته است – ویدیو صفحه را تار می کند بنابراین ما نمی توانیم نتایج را ببینیم. اما با قضاوت بر اساس آنچه بعداً در این ویدیو اتفاق می افتد، واضح است که این ماشین قدرت مضحکی تولید می کند.

پس از کلیپ داینو، مرسدس بنز را در حال انفجار باند فرودگاه هالی در جنوب فنلاند نشان می‌دهیم. اگرچه هیچ فیلمی از داخل هواپیما وجود ندارد، اما واضح است که این کار تا پایان اجرا بسیار سریع پیش می رود. والتونن می‌گوید که در انتهای باند فرودگاه ناپایداری داشتند، اما چتر نجات کمک کرد اوضاع در منطقه ترمز حل شود. چتر نجاتی که به استیشن واگن متصل است صدای درستی ندارد، اما در اینجا کار می کند.منبع