ویدیوی Hyundai RN22e Walkaround طراحی مفهومی را با جزئیات نشان می دهد

این ویدئو جزئیات طراحی خودرو را پوشش می‌دهد، مانند پلک‌های روی چراغ‌های جلو. این خودرو دارای طراحی تهاجمی‌تر جلویی، رکاب‌های جانبی حجیم، گلگیرهای برآمده و بال عقب عظیمی است که بالای یک اسپویلر قرار دارد.منبع

خط تولید خودروهای الکتریکی هیوندای همچنان در حال رشد است. در اوایل این ماه، این خودروساز Ioniq 6 را معرفی کرد، یک سدان جدید شیک در عصر کراس اوورهای بی پایان. این یک تغییر خوب است. چند روز بعد، هیوندای RN22e را معرفی کرد، یک مفهوم با کارایی بالا بر اساس Ioniq 6 جدید. ویدیوی جدیدی از کانال YouTube CarSceneKorea نزدیک به خودرویی است که هیوندای گفته است نگاهی اجمالی به مدل برقی N آینده دارد.

16 عکس ها

Ioniq 6 همچنین از معماری E-GMP بهره می برد و می دانیم که RN22e نگاهی اجمالی به مدل N تمام الکتریکی آینده دارد. این کانسپت یک مورد عالی برای هیوندای برای تبدیل این کانسپت به Ioniq 6 N است.

کانسپت هیوندای RN22e هیوندای آیونیک 6 2024

هوای جلو فعال Ioniq 6 از بین رفته است و این کانسپت از چرخ‌های 21 اینچی همراه با لهجه‌های قرمز نمادین N استفاده می‌کند. بدنه RN22e متخلخل‌تر است و دریچه‌ها و دهانه‌های جلو و عقب دارد.

RN22e همان 577 اسب بخار (430 کیلووات) قدرت کیا EV6 GT را تولید می کند. این کانسپت به عنوان یک آزمایشگاه نورد طراحی شده برای کاوش خودروهای الکتریکی با کارایی بالا عمل می کند و برادر هیوندای N Vision 74، یک مفهوم EV سلول سوختی هیدروژنی است. RN همچنین بستر آزمایشی برای مدل های آینده با عملکرد بالا خواهد بود که بر روی پلتفرم ماژولار جهانی الکتریکی هیوندای ساخته می شوند.

در حال حاضر، هیوندای RN22e فقط یک مفهوم است، یک بستر آزمایشی برای مدل‌های N با عملکرد بالا در آینده، اما مدل خوبی است. برای جاده و مسیر مسابقه آماده به نظر می رسد و امیدواریم این آخرین چیزی نباشد که از این خودرو می بینیم.