پس از سوختن جسکو به زمین، کونیگزگ دستور عدم رانندگی را صادر کرد


خبر بد: یک Koenigsegg Jesko کمتر در جهان وجود دارد. یک نمونه در آخر هفته در یونان در جریان یک رالی جاده ای در هفته گذشته سوخت و این هایپرکار چند میلیون دلاری را به پوسته ای غیرقابل تشخیص در بزرگراه تبدیل کرد. خوشبختانه به کسی آسیب نرسید. اما Koenigsegg اکنون از مالکان Jesko خواسته است تا خودروهای خود را تا مشخص شدن علت پارک کنند.

این حادثه آتشین بامداد 24 خرداد به وقوع پیوست Autoblog.grجسکو تنها چند دقیقه پس از خروج از هتلی در نزدیکی شهر ماروسی در آتش سوخت. هنگام شروع آتش سوزی دو نفر در خودرو بودند و ظاهراً در آن زمان با سرعت پایین در حال رانندگی بود. هنگامی که شعله های آتش در نهایت خاموش شد، تنها قطعات قابل شناسایی چرخ ها بودند.

کونیگزگ جسکو آتش

در حال حاضر هیچ اشاره ای از چگونگی شروع آتش سوزی وجود ندارد. ثبت تخم مرغ گزارش می دهد که کونیگ زگ پیامی به صاحبان جسکو فرستاد و از آنها خواست تا ماشین های خود را پارک کنند تا زمانی که همه این موارد متوقف شود. عجیب است که ایمیل نیز با آن در تضاد است Autoblog.gr گزارش، گفت که شاهدان مشاهده کرده بودند که جسکو قبل از آتش سوزی به طرز تهاجمی رانده می شود. بر اساس گزارش‌ها، هوای بیرون نیز نسبتاً گرم بود و با وجود ساعات اولیه روز، دمای آن نزدیک به 100 درجه فارنهایت بود. اینکه آیا گرما عاملی بوده است یا خیر، ناشناخته است، اما ما گمان می‌کنیم که مهندسان کونیگ زگ تلاش خواهند کرد تا این موضوع را کشف کنند.

جسکو یکی از بیش از 70 ابرخودروی شرکت کننده در تور اروپا Six2Six بود که از آتن آغاز شد و قرار است در موناکو به پایان برسد. طبق گزارش ها، این خودرو تنها چند هفته قبل از رویداد به صاحبش تحویل داده شده بود و بیش از 100 مایل با کیلومترشمار فاصله داشت. این یکی از 125 جسکویی است که کونیگزگ در نهایت قبل از پایان تولید این هایپرکار 1600 اسب بخاری خواهد ساخت.منبع