پنج شغل برتر خودرو در هفته 12 نوامبربنابراین، شما عاشق ماشین هستید؟ ما نیز همین کار را انجام می دهیم و از همه خوانندگان Motor1 به خاطر بازدید از خانه دیجیتال ما و اجازه دادن به ما برای امرار معاش با انجام کاری که دوست داریم بی نهایت سپاسگزاریم. امیدواریم بتوانیم در بازگشت لطف کمک کنیم.

Motorjobs.com یک منبع فوق العاده برای ارتباط افراد اتومبیل با مشاغل اتومبیل است که شامل هزاران موقعیت باز در مکان های مختلف در سراسر جهان است. هر روز با لیست های جدید تقریباً برای هر جنبه ای از خودروسازی و صنایع مرتبط به روز می شود. ما از مهندسی و الکترونیک با بازاریابی و فروش، استخدام، تدارکات و موارد دیگر صحبت می کنیم. بر اساس شرکت‌ها، نوع استخدام، موقعیت‌های شغلی جستجو کنید یا برای یک برنامه خاص جستجو کنید.

ما نمی توانیم تمام 24000 شغل جهانی را که در حال حاضر در پایگاه داده هستند فهرست کنیم، اما می توانیم موقعیت های جالبی را در ایالات متحده به اشتراک بگذاریم که می تواند سرگرم کننده باشد. در اینجا پنج آگهی شغلی برتر خودرویی است که برای هفته 12 نوامبر پیدا کردیم، بدون ترتیب خاصی.

مکان: ساحل منهتن، کالیفرنیا

آیا شما یک برنامه‌ریز با تجربه هستید که طرح‌بندی فرودگاه‌ها را بهتر از خیابان‌های شهر خود می‌دانید؟ فیسکر به دنبال شخصی است که به کارمندان کمک کند تا در صورت نیاز سفر کنند، پروازها، هتل ها را رزرو کنند، و همه این اطلاعات را به افرادی که در حال حرکت هستند منتقل کنند. پنج سال تجربه در صنعت مسافرت یا موارد مرتبط الزامی است و فردی با مدرک لیسانس ترجیح داده می شود.

مکان: میامی، فلوریدا

این دوره کارآموزی برای جوانان یا سالمندانی که به سمت مدرک لیسانس با تمرکز تجاری کار می کنند باز است. این موقعیت از مدیران آموزشی در برنامه های آموزشی پس از فروش پشتیبانی می کند.

مکان: لانگ بیچ، کالیفرنیا

این نقش رهبری در سطح میانی مستلزم حداقل هفت سال تجربه در بخش های تولید و مدیریت پروژه، یا سه سال تجربه همراه با مدرک لیسانس در مهندسی است. این موقعیت از تامین کنندگان شرکت پشتیبانی می کند، با مهندسان و تکنسین ها هماهنگ می کند و بر پروژه های مختلف شرکت مربوط به حوزه خودرو نظارت می کند.

مکان: فورت لادردیل، فلوریدا

این موقعیت مستقر در فلوریدا با مدیر بازاریابی منطقه ای در همه چیز از بودجه گرفته تا برنامه ریزی رسانه ها، ارتباطات، کمپین ها و همه کارهای منظمی که افراد بازاریابی انجام می دهند، هماهنگ می شود. شما تیم محلی را رهبری خواهید کرد و به مدرک لیسانس با حداقل پنج سال تجربه نیاز دارید.

مکان: کنکورد، کارولینای شمالی

آیا شما یک مهندس هستید که برای مسابقه زندگی می کند؟ جنرال موتورز به دنبال فردی با مدرک لیسانس مرتبط (مانند مهندسی یا ریاضیات) و حداقل دو سال سابقه مهندسی موتوراسپرت می باشد. داده‌های ماشین‌های مسابقه را تجزیه و تحلیل می‌کنید و به تیم‌ها کمک می‌کنید تا وسایل نقلیه را تنظیم کنند، گاهی اوقات در موقعیت‌های پرفشار مانند مسابقات.منبع