پورشه مجددا تایید کرد که Macan EV به دلیل مشکلات نرم افزاری تا سال 2024 به تعویق افتاده است

تنها مدلی در خط تولید پورشه که در آینده نزدیک موتور خود را از دست نخواهد داد، 911 است. مقامات این شرکت در چندین نوبت گفته اند که نسخه تمام الکتریکی این خودروی اسپورت نمادین تا پس از سال 2030 عرضه نخواهد شد. ترکیبی از گونه غیر PHEV قرار است در چند سال آینده وارد بازار شود.منبع عکس جاسوسی پورشه ماکان EV

به عنوان یک تازگی، Macan بر روی پلت فرم PPE که با همکاری آئودی توسعه داده شده است، سوار خواهد شد، در حالی که 718 دوتایی بر روی یک معماری اختصاصی خودروهای اسپرت الکتریکی قرار خواهند گرفت. علاوه بر این، سومین معماری فقط برای خودروهای برقی اواخر این دهه با یک SUV بزرگ در خانه در لایپزیگ تولید خواهد شد. این سخت افزار همچنین به عنوان پایه ای برای نسل های بعدی تایکان و پانامرا عمل می کند.

32 عکس ها

مطابق با اتوموبیل، بخش نرم افزاری Cariad گروه فولکس واگن با پلت فرم نرم افزاری E3 1.2 مشکل دارد. در همان دفترچه، پورشه تخصیص پهنای باند توسعه بیشتر به پشته نرم افزاری جداگانه E3 2.0 را رد نمی کند که ترمز اصلاحات آینده برای E3 1.2 را ایجاد کند. جالب اینجاست که قرارداد با گروه فولکس‌واگن تصریح می‌کند که پورشه این آزادی را دارد که روی پشته نرم‌افزاری خود برای خودروهای برقی آینده کار کند و بنابراین به‌کلی از E3 2.0 صرفنظر می‌کند.