پورشه کودک درون خود را با مجسمه راننده غول پیکر برای هنر بازل در آغوش می گیرد

اگر در میامی، فلوریدا هستید، مراقب یک راننده ماشین مسابقه غول پیکر باشید که با پورشه 911 بازی می کند. این مجسمه ای از کریس لابروی است که از 29 نوامبر تا 3 دسامبر در موزه هنر پرز میامی به نمایش گذاشته می شود.

لابروی این مجسمه را رویای بزرگ می نامد و بخشی از ابتکار بزرگتر پورشه به نام The Art of Dreams است. این اولین بار است که یکی از نمایشگاه های این پروژه در آمریکای شمالی به نمایش گذاشته می شود.

به همین ترتیب، هنرمند ژاپنی شون سودو یک پورشه تایکان را نقاشی کرد. او با یک ماشین سفید شروع کرد و آن را با گل های رنگارنگ با سایه های قرمز، صورتی، زرد و نارنجی پوشاند. این برند خودرو را در توکیو، ناگویا و اوزاکا به نمایش گذاشت.منبع

Dream Big قرار است بازی با ماشین‌های اسباب‌بازی را در کودکی تداعی کند، اما آن را تا اندازه‌های غول‌پیکر بزرگ‌تر می‌کند. راننده ماشین مسابقه زرد سقف یک پورشه 911 کاررا 4S واقعی را در دست گرفته است. پورشه می گوید این مجسمه یک “نقطه لنگر” برای کاری است که شرکت قصد دارد در آینده در دنیای مجازی انجام دهد. جزئیات بیشتری در مورد آنچه در راه است وجود ندارد.

رابرت آدر گفت: “در ایالات متحده، بهترین راه برای دستیابی به جامعه هنر و طراحی در هفته هنر میامی است، زمانی که قلب خلاق جهان در فلوریدا می تپد. ما هیجان زده هستیم که اولین حضور خود را در آنجا انجام می دهیم.” مدیر ارشد بازاریابی پورشه.

پورشه نمایشگاه‌های «هنر رویاها» را در اکتبر 2021 آغاز کرد. اولین نصب در پاریس بود و شامل عناصر غول‌پیکر پر از هوا توسط هنرمند فرانسوی سیریل لانسلین بود. در هفته طراحی میلان، روبی باربر مجسمه Everywhereness را که متشکل از رزهای وحشی و پورشه 911 اس 1972 بود به نمایش گذاشت.

نمایشگاه هنر رویاهای پورشه

پورشه اغلب با هنرمندان کار می کند تا از اتومبیل های این برند به عنوان یک بوم نقاشی استفاده کند. به عنوان مثال، این شرکت با طراح لباس های خیابانی شان وترسپون برای سفارشی سازی Taycan 4 Cross Turismo برای South by Southwest در آستین، تگزاس همکاری کرد. بدنه‌ای چند رنگ در سایه‌های پاستلی و یک پالت کالیدوسکوپیک مشابه داشت.